به همت اتاق بازرگانی زنجان؛ دوره بازآموزی آمادگی برای مشارکت با شرکت‌های آلمانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان، دوره آموزشی بازآموزی آمادگی برای مشارکت با شرکت‌های آلمانی در محل اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد.
در این دوره آموزشی که به همت واحد آموزش اتاق زنجان برگزار شد، مباحث مختلفی در دستور کار تدریس برای شرکت‌کنندگان قرار گرفت.
دوره آموزشی بازآموزی آمادگی برای مشارکت با شرکت‌های آلمانی که در یک روز و از ساعت ۹ تا ۱۴ برگزار شد، مدرسان ضمن ارائه یک نسخه مکتوب و الکترونیکی از مباحث این دوره، سرفصل‌های مختلفی از جمله نحوه آماده شدن برای مذاکره با شرکت‌های آلمانی را ارائه کردند.
در این دوره آموزشی همچنین اصول و الزمات انجام یک مذاکره کاری برای جلب نظر شرکت‌های خارجی به شرکت‌کنندگان در این دوره آموزش داده شد.
گفتنی است، چهارشنبه 21 شهریورماه سمینار آموزشی حقوق شرکت‌ها و همچنین دوره آموزشی اصول تجارت با کشور روسیه روز پنج‌شنبه 22 در اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد.
علاقه‌مندان به حضور در دوره‌های آموزشی اتاق بازرگانی زنجان می‌توانند برای اطلاع از دوره‌های مختلف آموزشی و همچنین ثبت نام در آن، به سایت آموزش اتاق بازرگانی زنجان به آدرس http://edu.zccima.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۳۴۶۳۷۷۰ الی ۴ ،واحد آموزش (داخلی ۵) تماس حاصل کنند.

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.