همکاری اتاق بازرگانی زنجان و دانشگاه علوم پزشکی زنجان برای جذب بیمار و دانشجوی پزشکی از سایر کشورها

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی زنجان، جلسه مشترک مسوولان اتاق زنجان و بخش بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی برای پیشبرد همکاری‌های دو طرف به میزبانی اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد.
این جلسه در راستای گسترش روابط دو طرف برای جذب دانشجویان خارجی، بیماران، توریسم درمانی، صادرات محصولات مرتبط با بهداشت و درمان به سایر کشورها و ... با حضور مهندس علی کلانتری نایب رئیس دوم اتاق بازرگانی زنجان و آقای منصوری و خانم کریمخانلویی از دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.
در ابتدای این جلسه مهندس علی کلانتری نایب رئیس دوم اتاق بازرگانی زنجان با تاکید بر اینکه اتاق همیشه آماده همکاری با دستگاه‌ها و نهادهای مختلف برای بهبود همکاری با کشورهای خارجی است، اظهار کرد: اتاق زنجان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی آمادگی کمک به دانشگاه در زمینه جذب دانشجویان خارجی را دارد.
ایشان ادامه داد: همچنین در اتاق زنجان آمادگی برای کمک به جذب بیماران از کشورهای عراق و آذربایجان و همچنین جذب دانشجو از کشور افغانستان نیز وجود دارد.
نایب رئیس دوم اتاق بازرگانی زنجان خاطرنشان کرد: همچنین اتاق می‌تواند زمینه حضور و دیدار مسوولان دانشگاه علوم پزشکی با هیأت‌های خارجی که به زنجان سفر کرده‌اند را فراهم کند و یا در زمان سفر هیأت‌های تجاری و بازرگانی از زنجان به سایر کشورها، زمینه دیدار با مسوولان ذیربط آن کشورها را فراهم کند.
در این جلسه همچنین خانم کریمخانلویی مسوول بخش بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی زنجان با بیان اینکه این دانشگاه، به عنوان دانشگاه معین سه کشور بلژیک، کرواسی و آفریقای جنوبی مطرح است، اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی با چند کشور دیگر نیز روابط پژوهشی دارد.
وی با اشاره به اینکه اتاق بازرگانی زنجان در بخش‌های مختلف عملکرد بسیار مطلوبی داشته است، ابراز امیدواری کرد تا دانشگاه علوم پزشکی از تجربیات اتاق زنجان برای رسیدن به اهداف مشترک استفاده کند.

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.