ششمین جلسه کمیته بهبود فضای کسب و کار ذیل شورای گفت‌‍وگو برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، ششمین جلسه کمیته بهبود مستمر فضای کسب و کار ذیل شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی با حضور نمایندگان بخش خصوصی و کارشناسان و معاونان دستگاه‌‎های دولتی در محل اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد.

این جلسه با دو دستور جلسه بررسی دلایل عدم اجرای مصوبات جلسات بیست و هشتم و بیستم و نهم جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی در رابطه با اختیارات اتاق تعاون و همچنین بررسی گزارش تهیه شده توسط مرکز خدمات سرمایه­گذاری در خصوص وضعیت محیط کسب و کار استان زنجان برگزار شد.

در رابطه با دستور جلسه نخست نایب رئیس اتاق تعاون و همچنین معاون اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان توضیحاتی را ارائه کردند و مقرر شد که دلایل عدم اجرای مصوبات (بند­های اول و دوم بیست و هشتمین جلسه شورای گفتگو) بار دیگر در یک جلسه تخصصی توسط کارشناسان مربوطه مورد بررسی و سپس به شورای گفتگو ارجاع داده شود.

در ادامه این جلسه گزارش تهیه شده توسط مرکز خدمات سرمایه­گذاری در خصوص وضعیت محیط کسب و کار استان زنجان ارائه شد و پس از آن مقرر شد تا طرح نقشه راه سرمایه­گذاری استان از طریق شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی مورد بررسی قرار گیرد.

در این جلسه نمایندگان بخش خصوصی و همچنین دستگاه‌های ذیربط در دستور جلسات به بیان دیدگاه‌های و نظرات سازمان مطبوع خود پیرامون دستور جلسات و همچنین موضوعات مطروحه در جلسه پرداختند.

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.