به همت اتاق بازرگانی زنجان  سمینار تکالیف و وظایف مودیان مالیاتی در قانون مالیات بر ارزش افزوده برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، سمینار تکالیف و وظایف مودیان مالیاتی در قانون مالیات بر ارزش افزوده در محل اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد.
در این دوره آموزشی که در ادامه برنامه‌های آموزشی اتاق بازرگانی زنجان در سال 1397 برگزار شد، شرکت‌کنندگان حاضر مباحث مختلف تکالیف و وظایف مودیان مالیاتی در قانون مالیات بر ارزش افزوده را به صورت تئوری و آموزش تصویری فرا گرفتند.
مدرسی این دوره آموزشی بر عهده جناب آقای علی نعمتی بود که در ابتدای این دوره اشاره‌ای به مباحث مختلف از جمله افزایش و یا کاهش قیمت محصولات مختلف در طول سال و نحوه پرداخت مالیات بر ارزش افزوده آن داشت و به سوالات شرکت‌کنندگان در این دوره آموزشی در مباحث و مشاغل مختلف پاسخ داده شد.
نعمتی اشاره‌ای به مالیات بر واردات و مالیات بر صادرات نیز داشت و نحوه ثبت‌نام در سامانه‌های پرداخت و همچنین جرایم ناشی از عدم پرداخت و ثبت‌و نام را برای شرکت‌کنندگان تشریح کرد.
در ادامه این دوره که از ساعت 9 تا 14 در سالن جلسات اتاق بازرگانی ادامه داشت، مباحث دیگر در رابطه با تکالیف و وظایف مودیان مالیاتی در قانون مالیات بر ارزش افزوده در اصناف مختلف و همچنین آموزش گام به گام نحوه ثبت نام در سامانه پرداخت برای مودیان تدریس شد. 
شایان ذکر است، سه‌شنبه یکم آبان ماه نیز سمینار"تکینک های نوین بازاریابی و توسعه کسب و کار در فضای مجازی"  در ادامه برنامه‌ها و دوره‌های آموزشی در محل اتاق بازرگانی زنجان برگزار می‌شود که علاقه‌مندان به شرکت در این دوره آموزشی می‌توانند برای ثبت نام به آدرس edu.zccima.ir سایت آموزش اتاق زنجان مراجعه و ضمن تکمیل فرم ثبت‌نام در این سمنیار حضور پیدا کنند.
گفتنی است، علاقه‌مندان به حضور در دوره‌های آموزشی اتاق بازرگانی زنجان می‌توانند برای اطلاع از دوره‌های مختلف آموزشی و همچنین ثبت نام در آن، به سایت آموزش اتاق بازرگانی زنجان به آدرس http://edu.zccima.ir/مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۳۴۶۳۷۷۰ الی ۴ ،واحد آموزش (داخلی ۵) تماس حاصل کنند.

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.