در دیدار هیأت سرمایه‌گذار فرانسوی با ریاست اتاق بازرگانی زنجان مطرح شد: موقعیت مطلوب استان زنجان برای سرمایه‌گذاری در حوزه آی تی

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، جلسه ریاست اتاق بازرگانی زنجان با هیات سرمایه‌گذار فرانسوی در محل اتاق برگزار شد.

در این جلسه مهندس غلامحسین جمیلی ریاست اتاق زنجان با اشاره به فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان در بخش‌های مختلف، اظهار کرد: زنجان دارای شرایط ایده‌آلی در خصوص استقرار صنایع مبتنی بر فناوری اطلاعات است.

ایشان در ادامه با اشاره به موضوع کال سنترها (مرکز تماس) و ظرفیت‌های آن، تصریح کرد: در زنجان می‌توان بر این موضوع تمرکز کرد، استان دارای فارغ التحصیلان دانشگاهی خوب و مستعد برای پیشبرد این کار است.

رئیس اتاق زنجان با بیان اینکه استان دارای شهرک آی تی است که سرمایه‌گذاری در آن امکان پذیر است، گفت: فرصت خوبی برای سرمایه‌گذار در شهرک مذکور وجود دارد که سرمایه‌گذاران فرانسوی، ‌می‌توانند در روند حرکتی این شهرک در سال‌های آتی تاثیرگذار باشند.

هیأت سرمایه‌گذار فرانسوی نیز در جلسه فوق ضمن ابراز خشنودی حضور در زنجان، حوزه آی تی و برق استان را فرصت‌های خوبی برای سرمایه‌گذاری عنوان و بر لزوم گسترش و همکاری‌های دو جانبه تاکید کردند.

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.