به همت اتاق بازرگانی زنجان؛ برنامه

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان از برگزاری برنامه "سه‌شنبه‌های رنگارنگ،" خبر داد و گفت: این برنامه به همت اتاق بازرگانی زنجان برگزار می‌شود.


به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، مهندس غلامحسین جمیلی از برگزاری برنامه "سه‌شنبه‌های رنگارنگ،" خبر داد و اظهار کرد: این برنامه به همت اتاق بازرگانی زنجان برگزار می‌شود.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان تصریح کرد: این برنامه به همت اتاق زنجان و سه‌شنبه‌های هر هفته از ساعت 17 در محل اتاق بازرگانی زنجان برگزار خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه علاقه‌مندان به شرکت در این برنامه باید با مراجعه به سایت آموزش اتاق زنجان، به نشانیedu.zccima.ir برای تدارک تمهیدات لازم اعم از پذیرایی و ... ثبت‌نام خود را انجام دهند، گفت: تنها با ثبت‌نام در سایت و دریافت تائیدیه ثبت‌نام، امکان حضور در این برنامه میسر است.
مهندس جمیلی با اشاره به اینکه شرکت برای علاقه‌مندان در این برنامه‌ آزاد است، ابراز کرد: به بهترین برداشت از عنوان برنامه "سه‌شنبه‌های رنگارنگ" جایزه‌ نفیسی اهدا خواهد شد.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان با اشاره به اینکه علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی حضور می‌توانند با شماره تلفن‌های 4- 33463770 داخلی 3 و داخلی 5 تماس حاصل فرمایند، گفت: نخستین برنامه سه‌شنبه 20 آذرماه برگزار خواهد شد و شماره 09128771483 نیز آماده راهنمایی هرچه بیشتر علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه است.

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.