نخستین نشست صمیمی در سه‌شنبه‌های رنگارنگ در اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، نخستین نشست صمیمی در سه‌شنبه‌های رنگارنگ در محل این اتاق با حضور علاقه‌مندان برگزار شد.

در این نشست مهندس جمیلی ریاست محترم اتاق بازرگانی زنجان با تقدیر از حضور علاقه‌مندان در این برنامه، اظهار کرد: سه‌شنبه‌های رنگارنگ در یک فضای صمیمی و دوستانه و به دور از ملاحظات جلسات برگزار و هدف از آن نیز ایجاد یک محفل برای گفت‌وگو و تعامل در حوزه‌های مختلف و به ویژه حوزه‌های مرتبط با اقتصاد است.

ایشان با اشاره به اینکه اتاق بازرگانی یک سری اهداف را با توجه به رسالت خود پیگیری می‌کند، تصریح کرد: هدف از این نشست گفت وگو، مشورت، نظردهی و جمع بندی در بخش‌های مختلف و تبدیل آن به یک چراغ راه و ایده برای پیگیری کارها در استان زنجان است.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه همفکری در جمع‌های این چنینی می‌تواند منجر به نتایج مثبتی برای استان و شهر زنجان شود، گفت: این برنامه می‌تواند به دنبال ایده‌ها و خلاقیت‌ها و پویایی در شهر باشد.

در این برنامه نیز حضار با ابراز رضایت از برگزاری چنین برنامه‌هایی به ابتکار اتاق بازرگانی، حضور و برگزاری این قبیل برنامه‌ها را برای زنجان ضروری ابراز کردند.

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.