ذیل شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی؛ هفتمین جلسه کمیته بهبود مستمر فضای کسب وکار در اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، هفتمین جلسه کمیته بهبود مستمر محیط کسب ‌و کار، ذیل شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی در محل اتاق بازرگانی زنجان با حضور نمایندگان بخش خصوصی و نمایندگان بخش دولتی استان برگزار شد.
در این جلسه، دستور جلسه نخست مربوط به بررسی دلایل ضعف استان در جذب و پذیرش سرمایه‌گذاری و سرمایه‌گذاران بود که مورد بررسی و تبادل نظر اعضای کمیته قرار گرفت و نمایندگان بخش خصوصی و همچنین شهرداری زنجان مشکلات و موانع موجود بر سر راه سرمایه‌گذاران در این بخش را مورد بررسی و ارائه راه حل قرار دادند.
دستور جلسه دوم نیز پیرو دستور جلسه نخست در رابطه با تعیین شیوه‌های تغییر رویکرد سرمایه‌گذاران نسبت به زنجان بود که در این بخش از جلسه نیز حاضرین پیشنهادهای خود را ارائه و موانع موجود بر سر راه سرمایه‌گذاران در استان زنجان را بررسی کردند.
گفتنی است، شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی یک نهاد تصمیم‌ساز است که در آن، فعالان اقتصادی و مسوولان کشور، فراگیرترین و حادترین مشکلات تولید و سرمایه‌گذاری در ایران را بررسی و بر اساس اقناع و مفاهمه، زمینه را برای تصمیم‌گیری هرچه موثرتر و دقیق‌تر، فراهم می‌کنند.
خروجی سامانه بهبود محیط کسب و کار، تصمیم مسوولان سه قوه برای رفع موانع تولید و سرمایه‌گذاری در حوزه فعالیت خود است.

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.