در نخستین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی زنجان؛ رئیس و هیأت رئیسه دوره هفتم اتاق زنجان مشخص شدند

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، نخستین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی زنجان همزمان با ابلاغ اعتبارنامه‌های اعضای جدید برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مهندس غلامحسین جمیلی ریاست محترم اتاق بازرگانی زنجان با اشاره به اینکه امید است دور جدید کار در اتاق زنجان، پویا و پرتحرک‌تر باشد تا با کارایی بیشتر تاثیرات جدی‌تری بر مناسبات اقتصادی در استان داشته باشیم، اظهار کرد: باید از هیات نظارت بر انتخابات اتاق زنجان برای برگزاری انتخاباتی بی حاشیه و آبرومند و کاملا موثر در استان تقدیر و تشکر ‌شود.

ایشان با بیان اینکه نتیجه انتخابات اتاق بازرگانی زنجان در نخستین روز بررسی انجمن نظارت، تایید و در زمره چهار استان نخست در کشور است، تصریح کرد: این مهم نشان از سلامت و دقت مجموعه برگزار کننده انتخابات در زنجان داشته است.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان با اشاره به اینکه در یک سال و نیم اخیر از هیات نمایندگان برای حضور در جلسات هیات رئیسه دعوت شد، ابراز کرد: اتاق زنجان در کشور از اتاق‌های سرآمد محسوب می‌شود.

ایشان با تاکید بر اهمیت بالای کمیسیون‌های بخش‌های مختلف در اتاق بازرگانی، گفت: اصلی ترین محتوای تولیدی اتاق در کمیسیون‌های تخصصی است که مصوبات آن به صورت بیانیه یا مصوبه در مراجع ذیربط پیگیری و انعکاس داده می‌شود.

**در ادامه این جلسه مهندس ابراهیم جمیلی با بیان اینکه در دوره جدید باید کار جمعی و کمیسیون محور در اتاق بازرگانی زنجان صورت گیرد، اظهار داشت: اتاق زنجان وارد مرحله جدیدی از کار خود شده که باید بر مبنای شیوه‌های جدید با یک خرد جمعی و همکاری همه، کار را پیش برد.

ایشان با اشاره به اینکه نتیجه انتخابات در کشور و البته اتاق بازرگانی زنجان نشان از جوانگرایی داشته است، گفت: باید از همه عوامل برگزاری انتخابات از ریاست سازمان صمت و هیات نظارت، برای برگزاری انتخاباتی سالم تقدیر و قدردانی کرد.

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی زنجان تاکید کرد: در دوره جدید باید رشد اقتصادی و توسعه استان زنجان مدنظر قرار گیرد.

در ادامه این جلسه مهندس علی یگانه فرد نایب رئیس اول اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه اشرافیت به قوانین، آئین نامه‌ها و ضوابط در همه بخش‌ها در اتاق به جدیت دنبال شود، اظهار کرد: پیشنهادات و راهکارها باید از دل کمیسیون‌ها خارج و کار کارشناسی شود.

همچنین مهندس محمود ضرابی نایب رئیس دوم اتاق بازرگانی زنجان نیز در این جلسه با اشاره به لزوم همفکری و همدلی اعضا در دوره جدید برای پیشبرد هرچه بهتر کار، اظهار داشت: از هیات نظارت بر انتخابات در این دوره باید به جهت برگزاری انتخابات مطلوب تقدیر و قدردانی کرد.

همچنین مهندس غلامحسن حسن نژاد عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی زنجان نیز در این جلسه با تقدیر و تشکر از برگزاری انتخابات پرشور 11 اسفندماه اتاق بازرگانی زنجان، اظهار داشت: امید است در دوره جدید رشد فکری توسعه استان مدنظر بوده تا برای این مهم چند کار بزرگ و ماندگار صورت گیرد.

مهندس هاشم حاج علی اکبری عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی زنجان نیز در این جلسه با تقدیر از سازمان صمت و هیات نظارت بر انتخابات اتاق زنجان به جهت برگزاری انتخابات سالم دوره هفتم اتاق زنجان، ابراز کرد: باید از زحمات ریاست و هیات نمایندگان دوره گذشته اتاق نیز تقدیر و قدردانی کرد.

در این جلسه دیگر اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی زنجان در دوره هفتم ضمن تقدیر از زحمات هیات نظارت بر انتخابات به جهت برگزاری انتخاباتی سالم و مطلوب در زنجان، بر ضرورت همفکری و همدلی برای پیشبرد امور در دوره جدید تاکید کردند.

گفتنی است، در این جلسه هیات نمایندگان دوره هفتم اتاق بازرگانی زنجان همزمان با ابلاغ اعتبارنامه های اعضای جدید هیات نمایندگان از سوی انجمن نظارت بر انتخابات اتاق های سراسر، رئیس و هیات رئیسه جدید خود را برای دوره چهار سال آینده انتخاب کردند.

بر این اساس با رای هیات نمایندگان جدید، غلامحسین جمیلی بار دیگر به عنوان رئیس انتخاب شد، علی یگانه فرد نایب رئیس اول، محمود ضرابی نایب رئیس دوم، سید علیرضا حجازیان خزانه دار و محسن عطاییان نیز به عنوان منشی برای دوره چهار ساله انتخاب شدند.

شایان ذکر است انتخابات دوره نهم اتاق های بازرگانی سراسر کشور ۱۱ اسفندماه امسال در ۳۳ اتاق کشور برگزار شد که انتخابات اتاق زنجان نیز ساعت ۱۸ همان روز به پایان رسید.

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.