**دومین جلسه کمیته بخش غیردولتی استان زنجان در محل اتاق بازرگانی برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان دومین جلسه کمیته بخش غیردولتی استان زنجان در محل اتاق بازرگانی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مهندس محمود ضرابی نایب رئیس اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه مشکلات را باید به دور از حاشیه بررسی تا نتیجه مطلوب حاصل شود، اظهار کرد: اتاق تعاون، بازرگانی و اصناف استان باید مشکلات واحدهای تولیدی خود را بررسیف احصا و با همکاری ارگان‌ها و سازمان‌های مختلف در یک نقطه نظر مشترک حل کنند.

 ایشان با بیان اینکه هدف ما تعامل با دستگاه‌های دولتی برای حل مشکلات است، ابراز کرد: در شرایط کنونی کشور همکاری دو سویه منجر به رسیدن به یک نقطه و درک مشترک و حل مشکلات می شود.

 نایب رئیس دوم اتاق بازرگانی زنجان با تاکید بر اینکه مشکلات دسته‌بندی، اولویت بندی و احصا شود تا در جلسات تخصصی با مسؤولان طرح و حل و فصل شود، گفت: در وضعیت کنونی باید کارفرمایان و واحدهای تولیدی مورد حمایت قرار گیرند.

در این جلسه مهندس علیرضا حجازیان عضو محترم هیات نمایندگان اتاق بازرگانی زنجان نیز با تاکید بر لزوم آشنایی واحدهای تولیدی با قوانین مالیاتی و دیگر قوانین حوزه کار، ابراز کرد: عدم آشنایی با قوانین موجب به ایجاد مشکلات بسیاری برای واحدهای تولیدی شده است.

ایشان تاکید کرد: آگاهی و شناخت دقیق قوانین در بخش‌های مختلف موجب عدم بروز مشکلات برای واحدهای تولیدی می شود.

مهندس محسن حمیدی عضو محترم هیات نمایندگان اتاق بازرگانی نیز در این جلسه با تأکید بر لزوم آشنایی با قوانین کار، مالیات و تامین اجتماعی و ...، گفت: کارفرمایان برای بهره‌مندی از حق و حقوق خود باید با قوانین آشنایی داشته باشند.

آقای ناصر سیل‌اتانی دبیر اتاق اصناف استان زنجان نیز در این جلسه با اشاره به اینکه مشکلات و مطرح کردن آن طی همکاری دو سویه برای رسیدن به یک راهکار، حرکت بسیار مطلوبی است، ابراز کرد: بحث‌های آموزشی از جمله آموزش مباحث امور مالیاتی برای جامعه هدف در این اتاق صورت می‌گیرد.

 وی با تاکید بر اینکه مشکلات باید با استناد به قانون حل و فصل شود، گفت: حل و فصل مشکلات خارج از قانون حاشیه ایجاد خواهد کرد.

سیل‌اتانی ادامه داد:  سه اتاق با همکاری یکدیگر می‌توانند تاثیرگذار بوده و حل مشکلات و اقدامات را با همکاری یکدیگر پیش برند.

پرویز رمضانلو عضو هیات رئیسه اتاق تعاون استان زنجان نیز در این جلسه با بیان اینکه مشکلات باید احصا و دقیق مورد بررسی قرار گیرند، تصریح کرد: عدم آشنایی به قوانین از سوی مؤدیان یکی از مشکلات اصلی است که آموزش در این زمینه از اهمیت بالایی برخوردار است.

انتهای پیام/الف.میم

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.