مجمع عمومی عادی به شکل فوق العاده خانه معدن استان زنجان(مرحله دوم) در محل اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان مجمع عمومی عادی به شکل فوق العاده خانه معدن استان زنجان(مرحله دوم) در محل اتاق با حضور اعضا برگزار شد.

در ابتدای این جلسه گزارشی از روند کار و خدمات و اقدامات خانه معدن استان زنجان طی چند سال گذشته ارائه شد و برنامه‌های صورت گرفته و عملیاتی این تشکل برای اعضا تشریح شد.

مهندس جمیلی رئیس اتاق بازرگانی زنجان نیز در ابتدای این جلسه با اشاره به تشکل‌های اتاق زنجان در بخش‌های مختلف، اظهار کرد:تشکل‌ها و زیرمجموعه های اتاق از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

آرمین سلسالی رئیس انجمن خانه معدن استان زنجان نیز در ادامه با بیان اینکه این تشکل سعی کرده تا با اجرای برنامه‌های خود در حوزه معدن هرچه بیشتر در راستای پویایی این بخش از استان حرکت کند، اظهار کرد: از حمایت‌های اتاق بازرگانی زنجان برای توسعه اقدامات و پیشبرد اهداف این مجموعه تقدیر می‌شود.

در ادامه این جلسه رای گیری برای انتخاب اعضای جدید هیات رئیسه و بازرس خانه معدن استان زنجان صورت گرفت که در پایان آرمین سلسالی، ولی الله منصوری، ابراهیم صمدی، وحید آذرگشسب و محمدحسن جلیلی انگورانی به عنوان اعضای جدید هیات مدیره انتخاب و علی شیرین نیز برای دوره آینده به عنوان بازرس این تشکل انتخاب شد.

انتهای پیام/الف.میم

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.