امضای تفاهم‌نامه همکاری بین اتاق‌های بازرگانی زنجان و اتاق بازرگانی اربیل در سفر یک روزه رئیس اتاق زنجان به اقلیم کردستان عراق

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی زنجان، تفاهم‌نامه همکاری  بین اتاق‌های بازرگانی زنجان و اتاق بازرگانی اربیل در سفر یک روزه مهندس جمیلی به اقلیم کردستان عراق به امضای دو طرف رسید.

* وجود میز تجارت جداگانه اربیل با ایران حاکی از روابط حسنه دو طرف است/ افتتاح دفتر تجاری اتاق بازرگانی زنجان در اربیل

مهندس غلامحسین جمیلی ریاست محترم اتاق بازرگانی زنجان در جلسه مشترک با تجار و بازرگانان اقلیم کردستان عراق که در محل اتاق بازرگانی اربیل برگزار شد، با بیان اینکه اربیل یکی از استان‌های مهم و موثر اقلیم کردستان عراق محسوب می‌شود، اظهار کرد: طی زمان حضور در این شهر، بازدیدها، دیدارها و جلسات بسیار خوبی برگزار شده که برای توسعه همکاری‌های بین دو طرف مطلوب است.

ایشان با بیان اینکه توسعه همکاری‌ها و به سرانجام رساندن هر یک از این بازدیدها و جلسات می‌تواند به توسعه روابط تجاری بین زنجان و اربیل کمک کند، تصریح کرد: اتاق بازرگانی زنجان برای توسعه همکاری ها به ویژه با منطقه اقلیم کردستان عراق عزم جدی دارد.

عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه وجود میز تجارت جداگانه اربیل با ایران حاکی از روابط حسنه دو طرف و موضوع بسیار مطلوب و خوشحال‌کننده‌ای است، گفت: امیدواریم با توسعه همکاری‌ها، شاهد حضور تجار دو طرف در استان های اربیل اقلیم و زنجان باشیم.

مهندس جمیلی آشنایی با ظرفیت‌های دو استان زنجان و اربیل را برای توسعه همکاری ها موضوعی مهم و ضروری عنوان کرد و گفت: امیدواریم در سفر آینده به این استان اقلیم کردستان عراق شاهد افتتاح دفتر تجاری اتاق بازرگانی زنجان در این منطقه باشیم.

ایشان در پایان از کنسولگری ایران در اقلیم کردستان عراق و مسئولان اتاق بازرگانی اربیل تقدیر و قدردانی کرد.

رئیس اتاق بازرگانی اربیل اقلیم کردستان عراق نیز در این جلسه بر لزوم توسعه همکاری بین دو طرف تاکید و آشنایی با ظرفیت ها را برای توسعه روابط موضوعی مهم و ضروری عنوان کرد.

 انتهای پیام/الف.میم

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.