برگزاری مجمع عادی به طور فوق العاده سندیکای آسانسور، پله برقی و خدمات وابسته (مرحله دوم) در محل اتاق بازرگانی زنجان با انتخاب اعضای جدید

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، مجمع عادی به طور فوق العاده سندیکای آسانسور، پله برقی و خدمات وابسته در محل اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد.

در این مجمع انتخاباتی که با حضور حداکثری اعضای سندیکا برگزار شد، مهندس حمید توکلی دبیرکل محترم اتاق بازرگانی زنجان با تاکید بر اهمیت نقش تشکل‌ها در پیگیری اهداف و نتیجه بخش بودن آن در بخش خصوصی، اظهار کرد: اتاق بازرگانی زنجان از تشکل‌های زیر مجموعه خود حمایت می‌کند.

ایشان با بیان اینکه اعضای تشکل‌ها با حضور حداکثری خود زمینه مشارکت و تحقق اهداف را امکان‌پذیر خواهند کرد، تصریح کرد: امروز وضعیت کشوری به گونه‌ای است که باید همه در راستای رونق تولید تلاش خود را در بخش‌های مختلف به کار بگیریم.

در ادامه اسدالله رحیمی رئیس سندیکای آسانسور، پله برقی و خدمات وابسته استان زنجان نیز با اشاره به اینکه این تشکل از سال 1393 به همت اتاق بازرگانی زنجان تاسیس شده است، اظهار کرد: در همین راستا اقدامات و برنامه‌های سندیکا نیز از همان سال با جدیت تمام پیگیری شد.

وی ادامه داد: برگزاری دوره‌های آموزشی برای اعضا در بخشهای مختلف و همچنین کارگاه‌های آموزشی پیرامون الزامات و استانداردهای این صنعت از جمله برنامه‌های آموزشی سندیکای آسانسور، پله برقی و خدمات وابسته استان زنجان بوده است.

در پایان این جلسه و با رای گیری اعضای سندیکا، آقایان اسدااله رحیمی، بهروز داداشی، سعید محبی، مهرداد قدوسی و محسن محبی به عنوان اعضای جدید هیات رئیسه و آقای محمدرضا ذوالفقاری نیز به عنوان بازرس این سندیکا انتخاب شدند.

انتهای پیام/الف.میم

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.