احتراماً به استحضار میرساند، با توجه به اهمیت و ضرورت رفع نیازهای فناوری شرکت های تولیدی صنعتی و معدنی درشرایط کنونی و لزوم اتخاذ تدابیر لازم برای عبور از شرایط تحریم و نیز بروزرسانی اطلاعات شرکت‌های تولیدی در زمینه آخرین دستاوردهای فناوری در رشته های مختلف صنعتی، با پیگیری های مستمر انجمن و موافقت وزارت صنعت، معدن و تجارت،»پنجمین نمایشگاه پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت» همزمان با جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت از 26 الی 29 آذر ماه سال جاری توسط انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن در محل نمایشگاههای بین‌المللی تهران برگزار میشود

. با عنایت به اینکه نمایشگاه مذکور با حضور مقامات عالی رتبه کشور و همچنین دانشگاه‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان ، سرمایه گذاران و صنعتگران برگزار خواهد شد، فرصت بسیار مناسبی برای حضور مدیران و کارشناسان آن شرکت محترم و همچنین فرصت بسیار مطلوبی برای اعلام نیازهای پژوهشی و فناوری به شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشگاه‌های کشور می‌باشد. از طرفی با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در نظر است ضمن معرفی نیازهای فناوری شرکت ¬های حاضر در نمایشگاه، از طریق اطلاع رسانی نیازها به دانشگاه¬ها و شرکت¬های دانش بنیان، زمینه‌های لازم برای رفع نیازها و حل مشکلات صنعت فراهم شود. همچنین از صندوق‌های حمایتی برای حضور در نمایشگاه و حمایت مالی از پروژه‌های صنعتی دعوت شده است.

نظر به فرصت ایجادشده، از کلیه علاقمندان دعوت می شود بمنظور حضور فعال در نمایشگاه مذکور با رویکرد معرفی نیازهای پژوهشی و فناوری، از طریق لینک مرتبط با ثبت نام در این رویداد، فرم درخواست غرفه و همچنین فرم اعلام نیاز فناوری را تا تاریخ 98/09/19 تکمیل نمایند.

تلفن هماهنگی: 5-88557681-021 و 61119964-021

 شرایط و مقررات حضور در نمایشگاه برای متقاضیان:

* تکمیل فرم درخواست فضای نمایشگاه، دریافت تاییدیه از جانب انجمن و سپس پرداخت هزینه مربوط به تناسب متراژ درخواستی

* پذیرش کامل مقررات و شرایط عمومی نمایشگاه بین المللی تهران

* دارا بودن جواز تاسیس یا پروانه از  وزارت صنعت ،معدن و تجارت و عضویت در انجمن

* فعال بودن در حوزه تحقیق و توسعه و نوآوری  

* معرفی و ارائه نیازهای پژوهشی و فناوری صنعت مربوط در قالب فرم مربوط

 محدوده شرکت کنندگان:

* انجمن ها و تشکل های صنفی و صنعتی و معدنی

* شرکت های تولیدی صنعتی و معدنی

* شرکت های تجاری و خدماتی

 شرایط و مشخصات غرفه:

* متناسب با نیاز واحدها ،غرفه ها با حداقل متراژ 12 متر مر بع اختصاص می یابد

* مسئولیت حفظ و حراست از اموال شرکت‌کنندگان در محل نمایشگاه در ساعات بازدید به عهده شرکت کنندگان میباشد

* هرگونه خروج کالا یک روز بعد از پایان  نمایشگاه امکان پذیر است و شرکت ها تحت هیچ شرایطی مجاز به جمع آوری غرفه قبل از اتمام نمایشگاه نمی باشند

  نکات قابل توجه:

* انجمن ها/ هلدینگ ها یا شرکت هایی که از طریق وب سایت انجمن نسبت به اعلام نیازهای فناوری اقدام نکنند فضای نمایشگاهی تعلق نخواهد گرفت.

* کلیه مجموعه های حاضر در نمایشگاه موظف هستند علاوه بر اعلام نیزا در وب سایت، نیازهای پژوهشی و فناوری خود را بر روی استندهای متحدالشکل (فرمت استندها به اطلاع شرکت کنندگان در نمایشگاه خواهد رسید) در جلوی غرفه به نمایش بگذارند.

* کلیه شرکت کنندگان می توانند درخواست لوح تقدیر برای حضور در نمایشگاه را به انجمن ارائه نمایند.

توجه: درخصوص استند اعلام نیازها، انجمن آمادگی دارد در صورت درخواست شرکت کنندگان، استند را به طور کامل آماده ی تحویل نماید که در این صورت هزینه آماده سازی به صورت مجزا محاسبه خواهد شد.

لازم به ذکر است هزینه حضور برای واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری با حداکثر تخفیف درنظر گرفته شده است و تنها شامل هزینه غرفه‌بندی به مبلغ 350،000 ریال به ازای هر متر مربع می باشد

همچنین اولویت رزرو غرفه با شرکت هایی است که درخواست آنان زودتر به انجمن واصل گردد

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.