دعوت از رئیس اتاق بازرگانی و هیات تجاری ترابوزان برای سفر به استان زنجان

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، علی یگانه فرد رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان در حاشیه چهارمین اجلاس بین المللی بازرگانان جاده ابریشم در ترابوزان ترکیه، در دیدار با "سوات حاجی صالح اوغلو" رئیس اتاق تجارت و صنعت ترابوزان به بحث و تبادل نظر پیرامون همکاری‌های دوطرفه پرداخت.

ایشان با اشاره به مزیت‌های سرمایه‌گذاری و ظرفیت‌های استان زنجان در بخش‌های مختلف، از رئیس اتاق تجارت و صنعت ترابوزان و فعالان اقتصادی این شهر برای حضور در زنجان دعوت بعمل آورد تا با سفر به استان و بررسی سرمایه‌گذاری‌ها، همکاری دوطرف منجر به نتایج مثبتی شود.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان در این دیدار ضمن مثبت ارزیابی کردن برگزاری همایش فوق و دیدار خود با مسؤولان اتاق تجارت و صنعت ترابوزان، اظهار داشت: از این فرصت استفاده کرده و مراتب قدردانی خود را از  کمیته برگزاری چهارمین اجلاس بین المللی بازرگانان جاده ابریشم ابراز می‌دارم.

یگانه فرد همچنین با "اِرن" رئیس هیات مدیره و اعضای هیات مدیره اتاق تجارت و صنعت ترابوزان نیز دیدار کرد.

"سوات حاجی صالح اوغلو" رئیس اتاق تجارت و صنعت ترابوزان نیز در این دیدار نشان اتاق ترابوزان را به آقای یگانه فرد رئیس اتاق بازرگانی زنجان اهدا کرد و اظهار داشت: از شما برای حضور در شهر ترابوزان و شرکت در این نشست تشکر می‌کنیم.

انتهای پیام/الف.میم

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.