در جلسه کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی زنجان مطرح شد؛ همفکری همه فعالان اقتصادی برای توسعه بخش خصوصی ضروری است

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، نخستین جلسه کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی زنجان با محوریت بررسی و پیگیری مصوبات پیشین و تعیین کمیته‌های ذیل کمیسیون صبح روز دوشنبه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مهندس فرزاد عباسی دبیر کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی زنجان با تاکید بر لزوم عملیاتی کردن مصوبات و تصمیمات کمیسیون، اظهار کرد: این کمیسیون و عملکرد آن به گونه‌ای باید پیش رود تا به یک نقطه اثرگذار مبدل شود.

وی با اشاره به اینکه بخشی از مصوبات و تصمیات دوره‌های گذشته را می‌توان به روزرسانی و در دستور کار دوره جدید قرار داد، تصریح کرد: کمیسیون موضوعات روز اقتصادی و مرتبط با صنایع را نیز می‌تواند در دستور کار قرار دهد.

دبیر کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه سند استرتژی استان یک سند زنده بوده و نیازمند به روزرسانی است، گفت: پایش فصلی فعالان اقتصادی با رویکرد صنعت را می‌توان به عنوان نظر واحدهای صنعتی تلقی کرد .

مهندس محسن حمیدی رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی زنجان نیز در این جلسه با بیان اینکه با توجه به ظرفیت‌ برخی صنایع استان از جمله صنایع روی و صنایع غذایی، می‌توان دقیق‌تر و ویژه‌تر در کمیسیون مورد بررسی قرار گیرد، اظهار کرد: همفکری همه فعالان اقتصادی برای توسعه بخش خصوصی موضوع مهمی است.

رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی زنجان با اشاره به شناسایی صنایع مختلف استان و انتخاب نمایندگان بخش‌های مختلف صنایع برای حضور در جلسات کمیسیون، گفت: اتاق بازرگانی برای همه فعالان اقتصادی است که باید مطالبه‌گر باشند.

در این جلسه مباحثی از جمله پیگیری مصوبات کمیسیون، حضور مستمر همه اعضا برای مثمرثمر بودن اقدامات و تشکیل کمیته‌های ذیل کمیسیون صنعت و ... مورد بحث و تبادل نظر نمایندگان بخش خصوصی و دستگاه‌های دولتی قرار گرفت.

انتهای پیام/الف.میم

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.