بررسی مشکلات روز صنعت استان و کشور در جلسه کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی زنجان

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، دومین جلسه کمیسیون صنعت اتاق زنجان ظهر روز دوشنبه ۳۰ دی ماه با حضور اعضا با محوریت بررسی مسائل روز مرتبط با صنعت استان و کشور در محل سالن جلسات اتاق برگزار و مباحث مورد بررسی و تبادل نظر نمایندگان بخش خصوصی و دستگاه های دولتی قرار گرفت.

فرزاد عباسی دبیر کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی زنجان در ابتدای این جلسه با  اشاره به شروع فعالیت کمیته خدمات فنی و مهندسی در ذیل کمسیون صنعت اظهار کرد: بحث شرکت‌های خدمات فنی و مهندسی در استان از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که موجب تقویت صنایع و اقتصاد داخلی استان می‌شود.

وی ادامه داد: توسعه صادرات نیز از دیگر اهداف رشد و توسعه شرکت‌های خدمات فنی و مهندسی است که در این راستا صدور خدمات فنی و مهندسی به شرکت‌های فعال در حوزه صادرات می‌تواند یکی از این محورها باشد.

در ادامه محسن حمیدی رییس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی زنجان با تاکید بر اینکه در شرایط حساس کشور، فعالان اقتصادی پیشران عرصه جنگ اقتصادی هستند، گفت: در شرایط سخت و حساس، حضور و پای کار بودن صنایع بسیار مهم است.

وی با بیان اینکه کارکرد موثر برای حل مشکلات فعالان صنعت استان از جمله اهداف کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی زنجان به شمار می‌رود، ابراز کرد: برخی از موضوعات و بخشنامه‌های صادره در حوزه کسب و کار و صنایع باید با مشورت‌های بیشتری با بخش خصوصی گرفته شود.

در ادامه این جلسه مباحث مختلفی از جمله ؛ رای دیوان عدالت در رابطه با حق سنوات خدمات کارگران و پیامدهای آن برای واحد‌های تولیدی و جامعه کارگری ، موضوع پرسشنامه پایش محیط کسب و کار، برگزاری نمایشگاه توانمندی شرکت‌های خدمات فنی و مهندسی استان و ... مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.