در سومین جلسه کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی زنجان؛ موضوع لوایح ارزش افزوده ارائه شده توسط دولت و موارد تصویب شده در مجلس بررسی شد

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، سومین جلسه کمیسیون صنعت اتاق زنجان ظهر روز دوشنبه بیست و هشتم بهمن ماه با حضور نمایندگان بخش خصوصی و دولتی در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد.
 در ابتدای این جلسه گزارشی از سوی نماینده کمیته فنی و مهندسی ذیل کمیسیون صنعت در راستای کیفیت و نحوه برگزاری نمایشگاه و جشنواره شرکت های خدمات فنی و مهندسی استان در زنجان ارائه شد و سپس طرح پایش ارائه شده توسط بسیج مهندسین استان زنجان در بخش‌های مختلف مورد بحث و تبادل نظر اعضای جلسه قرار گرفت.
از جمله مباحث مطرح شده در این بخش می‌توان به موضوع تربیت نیروی کار متخصص و عارضه‌یابی هوشمند واحدهای صنعتی و تولیدی و ... اشاره کرد.
در ادامه این جلسه لوایح ارزش افزوده ارائه شده توسط دولت و موارد تصویب شده در مجلس از سوی اعضای جلسه مورد بررسی قرار گرفت و گزارش پیگیری مشاور حقوقی اتاق بازرگانی زنجان در رابطه با رای وحدت دیوان عدالت در رابطه با سنوات خدمات پرسنل مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.