نایب رئیس اتاق بازرگانی زنجان تاکید کرد؛ شتاب دهی در پرداخت تسهیلات حمایتی ناشی از ویروس کرونا به واحدهای تولیدی

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان محمود ضرابی نایب رئیس اتاق بازرگانی زنجان در پنجاه و سومین جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی که ظهر روز شنبه 6 اردیبهشت ماه به صورت ویدیو کنفرانس همزمان در اتاق، استانداری و دوایر دولتی برگزار شد، با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و استان زنجان، اظهار کرد: این ویروس موجب به وضعیت سخت و دشواری برای واحدهای تولیدی شده و واحدهای تولیدی را با چالش مواجه کرده است.

 وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر زمان از اهمیت بسیار بالایی در حل مشکلات واحدهای تولیدی برخوردار است، ابراز کرد: امید است با در نظر گرفتن این مهم مشکلات واحدهای تولیدی حل شود.

نایب رئیس اول اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه ویروس کرونا واحدهای تولیدی در بخش‌های مختلف از جمله نساجی و پوشاک را در استان دچار مشکل کرده است، ابراز کرد: استان زنجان رتبه دوم نساجی کشور را در اختیار دارد و این صنعت در زمره 10 بخش مورد حمایت دولت قرار گرفته است.

 ضرابی با بیان اینکه بسیاری از واحدها تولیدی دچار مشکلات مالی شده اند، ابراز کرد: امید است در روند تسهیلات پرداختی به واحدهای تولیدی تسریع کار در نظر گرفته شده شود.

در ادامه ولی الله منصوری عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی زنجان با اشاره به اینکه سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب به نام سال رونق تولید نام‌گذاری شده است، ابراز کرد: کشور در حال حاضر در جنگ اقتصادی بوده و همه بخش‌ها باید با یک گفتمان سازی سریع برای حل مشکلات واحدهای تولیدی تلاش کنند و حل این مشکلات در اولویت کاری همه بخش‌ها  قرار گیرد.

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.