برگزاری هشتمین وبینار با موضوع

به اطلاع می رساند، کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق بازرگانی ایران در نظر دارد پویش ملی آموزش رایگان را در راستای توسعه کاریری فناوری اطلاعات در کسب و کارها به منظور تحقق اهداف اقتصاد دیجیتال و اشتغال زایی راه اندازی نمایند.
با عنایت به شعار سال مبنی بر جهش تولید" از یکسو و تاثیر ویروس کرونا بر اقتصاد جهانی و رویکرد مردم در بهره گیری از فضای مجازی برای حفظ سلامت جامعه از سوی دیگر، اهمیت فناوری اطلاعات به عنوان موتور محرک اقتصاد و تأثیر آن بر رفتار فرهنگی و اجتماعی بیش از پیش نمایان میشود .بهره گیری از روشهای نوین فناورانه در بخشهای مختلف صنعت باعث افزایش کیفیت محصولات وخدمات، افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها خواهد شد.
با توجه به رسالت اتاق ایران مبنی بر بهبود محیط کسب و کار، افزایش تولید و توسعه صادرات غیر نفتی از یکسو و تشویق جوانان متخصص کشور برای حضور در عرصه های گوناگون اقتصادی از سوی دیگر اهمیت نقش آفرینی اتاق بازرگانی ایران در پویش ملی آموزش رایگان، بمنظور ارتقاء کاربری فاوا در کشور را پر رنگ تر می نماید.
این پویش در راستای ایجاد بستری برای توسعه کاربرد فناوری جهت بازاریابی و بازار سازی در داخل و خارج از کشور میباشد. شایان ذکر است براساس برنامه ریزی های صورت پذیرفته و تفاهم با یک کالج کانادایی، اساتید ایرانی اقتصاد دیجیتال مقیم خارج از کشور با این پویش همکاری خواهند نمود که فرصتی مغتنم برای ارتباط فی مابین ایرانیان در سراسر جهان می باشد.
از این رو هشتمین وبینار با موضوع "توسعه صادرات با بازاریابی دیجیتال" مورخ یکشنبه 99/5/5 ار ساعت 10 الی 12 به صورت آنلاین برگزار می شود. 

لینک سایت جهت حضور در این دوره آموزشی 
http://nacdcc.com
 

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.