استاندار زنجان در شصت و نهمین جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان:

 عذری از دستگاه ها در کوتاهی وظایف شان در راه اندازی مجموعه های سرمایه گذاری پذیرفتنی نیست

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، شصت و نهمین جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان زنجان به ریاست دکتر محسن افشارچی استاندار زنجان و با حضور اعضا با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد.

محسن افشارچی استاندار زنجان نیز با بیان اینکه باید در یک سری اقدمات استانی خود را تقویت و با انرژی بیشتری وارد شد، اظهار کرد: در جذب سرمایه گذار باید عملکردمان و جلسات مناسب باشد تا بتوان با سرعت بیشتر اقدامات را پیش برد.

وی با اشاره به اینکه بستر سرمایه گذاری با پنجره واحد سرمایه گذاری فراهم شده و موضوعی که در این بین مهم است پیگیری مشکلات سرمایه گذار در این مسیر است، تصریح کرد:  در استان زنجان در زمینه پنجره واحد اقداماتی صورت گرفته و نکته حائز اهمیت پیگیری امور و اقدامات از دستگاه ها به صورت مستمر و سریع می باشد چرا که کشور در شرایط کنونی نیاز به سرمایه گذاری دارد.

استاندار زنجان با بیان اینکه وجود نرم افزار ها در شرایطی که سیستم اداری درگیر بروکراسی می باشد بسیار مهم و در راستای شفافیت می باشد، خاطرنشان کرد: در سال آینده باید به دنبال جذب سرمایه گذار بوده و شرایط را هرچه بیشتر فراهم کنیم تا سرمایه گذار با فراغ بال کار خود را انجام دهد.

افشارچی استاندار زنجان با بیان اینکه با سرمایه گذاران استان دیدار و موضوعات و مسائل و مشکلات آنها را بررسی خواهیم کرد، ابراز کرد: تیم منسجم هم هدف برای مسیر در استان می خواهیم و در این راه عذر در کوتاهی وظایف در راه اندازی مجموعه های سرمایه گذاری پذیرفته نیست.

وی با بیان اینکه با همه توان در خدمت سرمایه گذاران  در استان خواهیم بود، تصریح کرد: از سرمایه گذاران نیز انتظار این است در توسعه اجتماعی استان سهیم و کمک حال شرکت های دانش بنیان، ورزش استان و دیگر بخش ها از این مسیر هستیم.

انتهای پیام/الف.میم

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…