چاپ کردن این صفحه
برگزاری دوره‌های آموزشی توانمندسازی پرسنل اتاق بازرگانی زنجان در سال 1401

 اتاق بازرگانی زنجان نخستین اتاق در سطح کشور که آخرین نسخه چارگون را نصب و اجرایی کرد

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، در راستای توانمندسازی پرسنل در جهت ارائه خدمات مطلوب به اعضا و فعالان محترم اقتصادی استان دوره های آموزشی برای پرسنل اتاق بازرگانی زنجان در سال جاری برگزار می شود.

این دوره‌ها در بخش‌های مختلفی با توجه به نیازهای آموزشی پرسنل اتاق بازرگانی زنجان در راستای ارائه خدمات مطلوب به اعضا و فعالان محترم اقتصادی و عمل به رسالت‌های اتاق بازرگانی زنجان در بخش‌های مختلفی برگزار خواهد شد.

در همین راستا ظهر امروز 16 فروردین ماه نخستین دوره آموزشی با عنوان آموزش آخرین نسخه از نرم افزار اداری چارگون جهت انجام مکاتبات اداری با حضور پرسنل اتاق زنجان در دو گروه برگزار شد و اتاق زنجان به عنوان نخستین اتاق کشور این نسخه از نرم افزار را نصب و اجرایی کرد.

اتاق بازرگانی زنجان هر ساله در راستای توانمندسازی پرسنل خود برگزار دوره های مختلف آموزشی را در دستورر کار دارد که امسال با برنامه ریزی صورت گرفته این دوره ها در راستای توانمدسازی هرچه بیشتر پرسنل در بخش های مختلفی برگزار خواهد شد.

آخرین ویرایش در سه شنبه, 16 فروردين 1401 14:52
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…