رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در اتاق بازرگانی زنجان خبر داد

تلاش داریم با اصلاح قانون معادن، تسهیلگری های خوبی در حوزه معادن رقم خورد

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی زنجان، مصطفی طاهری در پایان دو نشست با فعالان معدنی و فعالان اقتصادی استان زنجان در جمع خبرنگاران که در محل اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد، اظهار کرد: در جلسات امروز که بسیار مثمرثمر و خوب بود؛ دغدغه‌ها، موارد و مشکلات فعالان اقتصادی در بخش های مختلف شنیده و پیگیری خواهد شد.

وی با بیان اینکه استعلامات حوزه معدن طی سال گذشته در استان زنجان در حدود صفر بوده است، تصریح کرد: با وجود منابع، تنوع و حجم مواد معدنی غنی که در استان زنجان وجود دارد اما در عمل شاهد آن هستیم که مسیر قفل شده است.

طاهری ادامه داد: تلاش داریم که هم به صورت استانی و هم اگر لازم بود موارد را به صورت ملی پیگیری و حل کنیم.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در نشست دوم نیز با فعالان اقتصادی تجار و بازرگانان و صادرکنندگان نکات و موارد فعالان از جمله مشکل فعالان چون رفع تعهدات ارزی مطرح شد، تصریح کرد: حداقل اقدامات ما رفع مشکلات و حمایت از فعالان اقتصادی است.

وی با اشاره به اینکه هماهنگی هایی صورت گرفت که هم در زمینه سرمایه گذاری و هم افزایش تولید ناخالص داخلی استان در بخش صنعت که در سال ۱۴۰۱ یک رشد ۱۵ درصدی در بخش صنعت در نظر گرفته شده است، حرکت شود، خاطرنشان کرد: ظرفیت هادر صنعت و معدن بیشتر می باشد.

طاهری در پایان بیان کرد: در کمیسیون صنایع و معادن مجلس نیز با اصلاح قانون معادن با توجه به اینکه استان زنجان نیز استان معدن خیزی می باشد سعی داریم تسهیلگری های خوبی را در این حوزه داشته باشیم.

انتهای پیام/الف.میم

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…