در جلسه مشترک هیات نمایندگان اتاق بازرگانی زنجان و نماینده مردم شهرستان خدابنده مطرح شد

ابراهیم جمیلی عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران:
سرمایه گذاری توسعه ای میتواند اقتصاد شهرستان خدابنده را به حرکت درآورد/ ایجاد جذابیت و معرفی ظرفیت ها سرمایه گذاری را جذب می‌کند

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی جلسه مشترک هیات نمایندگان اتاق و نماینده محترم مردم خدابنده در مجلس و فرماندار شهرستان در حوزه توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری در خدابنده جلسه مشترک هیات نمایندگان اتاق و نماینده محترم مردم خدابنده در مجلس و فرماندار شهرستان در حوزه توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری در خدابنده در محل اتاق بازرگانی برگزار شد.

ابراهیم جمیلی عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران در این جلسه با اشاره به اینکه شهرستان خدابنده طی چند سال گذشته در حوزه سرمایه گذاری و رشد اقتصادی کمتر برخوردار بوده است، خاطرنشان کرد: این شهرستان نیازمند سرمایه گذاری و توسعه اقتصادی می‌باشد.

رئیس کمیسیون معدن اتاق بازرگانی ایران با اشاره به وجود ظرفیت‌های بسیار فراوان در این شهرستان خاطرنشان کرد: تشویق به استفاده از پتانسیل های شهرستان خدابنده به حضور سرمایه‌گذاران نیاز به برنامه‌ریزی دقیق و توسعه مباحثی چون توسعه گردشگری نیازمند کار تبلیغاتی میباشد.

جمیلی با بیان اینکه شهرستان خدابنده در بخش گردشگری می‌تواند با حضور بخش خصوصی شکوفا شود و موجبات توسعه را فراهم نماید، خاطرنشان کرد: حضور بخش خصوصی در گردشگری در همه جای دنیا یک تجربه موفق بوده و میتواند استفاده از ظرفیت های بومی گردی نیز در توسعه این شهرستان مورد توجه قرار گیرد.

عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی زنجان با تاکید بر اینکه حضور شرکت های بزرگ در شهرستان خدابنده میتواند توسعه این شهرستان را ثمربخش کند، ابراز کرد: حضور شرکت هایی که می توانند کار توسعه در این شهرستان انجام دهند از اهمیت برخوردار بوده و دلیل موفقیت برخی مناطق در کشور شناخته دقیق نیازها ظرفیت‌ها و جذب سرمایه گذار در همان راستا بوده است.

وی با اشاره به اینکه باید میزان هدف گذاری شهرستان خدابنده از توسعه اقتصادی استان مشخص شده و در آن راستا حرکت شود، خاطرنشان کرد: ایجاد جذابیت و شناسایی ظرفیت ها و معافیت های سرمایه گذاری می تواند موجب حضور سرمایه گذار و جذب آن شود.

انتهای پیام/ الف.میم

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…