مسؤول روابط عمومی اتاق بازرگانی زنجان خبر داد

برگزاری نخستین جشنواره استانی اقتصاد و رسانه در ۵ محور به همت اتاق بازرگانی زنجان و خانه مطبوعات استان

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، امید مالکی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه‌ریزی اتاق بازرگانی زنجان در دوره جدید در گسترش تعاملات با اصحاب رسانه و مطبوعات، اظهار کرد: در همین راستا تا پایان سال جاری برنامه‌های مختلف در این حوزه برنامه‌ریزی و اجرایی می‌شود.

وی از برگزاری نخستین جشنواره استانی اقتصاد و رسانه با محوریت موضوعات مرتبط در حوزه اقتصاد و تجارت در زنجان خبر داد و گفت: این جشنواره با همکاری مشترک اتاق بازرگانی زنجان و خانه مطبوعات استان زنجان برگزار می‌شود.

مسؤول روابط عمومی اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه جشنواره اقتصاد و رسانه در ۵ بخش گزارش، یادداشت، مقاله و سرمقاله، مصاحبه، تیتر و عکس برگزار می‌شود، گفت: 15 مرداد ماه سال جاری آخرین مهلت ارسال آثار داوطلبان بوده و اختتامیه جشنواره نیز نیمه دوم مرداد ماه امسال برگزار می‌شود.

مالکی با بیان اینکه اصحاب محترم رسانه آثار خود را باید در یکی از رسانه‌های دارای مجوز از تاریخ یکم مرداد ماه سال 1401 لغایت ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ منتشر کرده باشند، خاطرنشان کرد: آثار ارسالی باید در حوزه اقتصادی و واحدهای تولیدی و صنعتی استان باشد.

وی با بیان اینکه آثار باید در قالب فایل pdf و کاملاً خوانا به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال شود، ادامه داد: بعد از داوری آثار به 5 نفر از برگزیدگان جوایز نفیسی اهدا و تجلیل می‌شوند.
انتهای پیام/الف.میم

تماس با اتاق بازرگانی زنجان

۴ – ۳۳۴۶۳۷۷۰ – ۰۲۴
۳۳۴۶۳۷۷۷ – ۰۲۴
دبیرخانه:
zanjanchamber2@zccima.ir irdirector@zccima.ir
روابط بین الملل:
international@zccima.ir
بزرگراه گاوازنگ - مجتمع ادارات ،روبروی برق منطقه ای- اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان
لینک شبکه های اجتماعی :
  

نقشه دسترسی به اتاق بازرگانی زنجان

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…