برنامه ریزی برای تشکیل شورای بین بخشی واحدهای تولیدی و صنعتی استان زنجان

 


به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، صمد یوسفی اصل رئیس اتاق بازرگانی، در آئین اختتامیه نخستین جشنواره  اقتصاد و رسانه استان زنجان با بیان اینکه موضوع اقتصاد و رسانه در استان نیاز به تقویت و نزدیکی هرچه بیشتر دارد، اظهار کرد: ما علاقه‌مند به انجام این مهم هستیم چرا که نتیجه نزدیکی این دو محور به یکدیگر موجب قدرتمندی هر دو می‌شود.

وی با اشاره به برنامه ریزی و برگزاری نخستین جشنواره اقتصاد و رسانه استان زنجان به همت اتاق بازرگانی زنجان و خانه مطبوعات استان، اظهار کرد: شاهد حضور بسیار خوبی از سوی اصحاب رسانه استان زنجان در این جشنواره بودیم و از رسانه های مختلف در این جشنواره شرکت گسترده ای داشتند.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه یکی از هدف های برگزاری نخستین جشنواره اقتصاد و رسانه استان زنجان نزدیکی حوزه اقتصاد و رسانه به یکدیگر بوده است، گفت: این مهم از سوی اتاق زنجان فراهم شد تا شاهد نزدیکی این دو مهم به یکدیگر باشیم.

یوسفی اصل با تاکید بر اینکه نقش رسانه ها در کمک و بهبود اقتصاد بر کسی پوشیده نیست، بیان کرد: با توجه به متوسط بودن سطح واحدهای تولیدی در استان و خوب نبودن روابط این واحدها با رسانه‌ها، باید به برقراری این روابط کمک شود.

وی از برگزاری جشنواره اقتصاد و رسانه به صورت منطقه ای به همت اتاق بازرگانی زنجان خبر داد و گفت: برنامه ریزی این مهم در حال انجام است.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان در ادامه سخنان خود با اشاره به برنامه‌ریزی تشکیل شورای اطلاع‌رسانی اتاق بازرگانی زنجان، اظهار کرد: از اهداف اصلی این شورا استفاده از ظرفیت های مشترک واحدهای تولیدی و صنعتی استان در بحث اطلاع رسانی و غیره می باشد.

یوسفی اصل در پایان با اشاره به اینکه نیاز به تقویت حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی واحدهای تولیدی می باشد، خاطرنشان کرد: در این راستا شورای بین بخشی واحدهای تولیدی و اقتصادی با هدف هم‌افزایی هرچه بیشتر در دستور کار اتاق بوده و تشکیل می‌شود.

 

جهت مشاهده گزارش تصویری این جشنواره به لینک ذیل مراجعه فرمایید

 

گزارش تصویری

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 01 شهریور 1402 11:55

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

۴ – ۳۳۴۶۳۷۷۰ – ۰۲۴
۳۳۴۶۳۷۷۷ – ۰۲۴
irdirector@zccima.ir
بزرگراه گاوازنگ - مجتمع ادارات ،روبروی برق منطقه ای- اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان
لینک شبکه های اجتماعی :
  

ویدئو

گالری تصاویر

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…