برگزاری سمینار آموزشی "اهم مسایل حقوقی قراردادهای تجاری" به همت اتاق بازرگانی زنجان

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، سمینار آموزشی اهم مسایل حقوقی قراردادهای تجاری به تدریس دکتر حسین میرمحمد صادقی حقوقدان و رییس موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران روز چهارشنبه 8 شهریور ماه با استقبال گسترده مخاطبان و علاقه‌مندان در محل سالن همایش های اتاق زنجان برگزار شد.

در این دوره آموزشی که به مدت 3 ساعت برگزار شد مباحثی از جمله شرایط صحت معاملات (اشخاص حقیقی و حقوقی)، انواع عقد: ماده 184 قانون مدنی، اقسام شروط ضمن عقد و خسارات ناشی از عدم انجام تعهد برای شرکت‌کنندگان تدریس شد.

همچنین انحلال قرارداد حل اختلاف قراردادی، تعیین سایر محتوای قرارداد، آشنایی با برخی از کنوانسیون‌های بین‌المللی حاکم بر قرارداد و آشنایی یا تعدادی از واژگان مورد استفاده در قراردادهای تجاری بین‌المللی از دیگر مباحثی بود که در این دوره آموزشی برای شرکت‌کنندگان تدریس شد.

این دوره آموزشی در راستای تشریح اهم مسایل و موارد در قراردادهای تجاری واحدهای تولیدی و صادراتی استان برگزار شد که با برنامه سوال و جواب نیز همراه بود.

شایان ذکر است، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان در راستای رسالت‌های خود دوره های آموزشی مختلفی را در بخش های اقتصادی، بازرگانی، تجاری و حقوقی و ... برگزار می کند که علاقه مندان به حضور در این دوره ها می توانند از طریق واحد آموزش اتاق ثبت نام  و در این دوره ها به صورت رایگان حضور پیدا کنند.

انتهای پیام/الف.میم

 

جهت مشاهده گزارش تصویری این سمینار به لینک ذیل مراجعه فرمایید

 

گزارش تصویری

 

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 09 شهریور 1402 09:00

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

۴ – ۳۳۴۶۳۷۷۰ – ۰۲۴
۳۳۴۶۳۷۷۷ – ۰۲۴
irdirector@zccima.ir
بزرگراه گاوازنگ - مجتمع ادارات ،روبروی برق منطقه ای- اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان
لینک شبکه های اجتماعی :
  

ویدئو

گالری تصاویر

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…