نشست مشترک رییس و جمعی از اعضای اتاق بازرگانی زنجان با گروهی از فعالان اقتصادی از آستراخان روسیه

رئیس اتاق بازرگانی زنجان در نشست با جمعی از  اعضای اتاق بازرگانی و فعالان اقتصادی آستراخان روسیه مطرح کرد:
زیرساخت و زمینه همکاری مشترک تجاری و اقتصادی استان زنجان با کشور روسیه فراهم است/ سرآمدی تولید و صادرات استان زنجان در چهار حوزه صنعت روی، نساجی، صنعت برق و تجهیزات برقی و صنعت مس در کشور


به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، نشست مشترک رییس و هیات نمایندگان اتاق با جمعی از فعالان اقتصادی و اعضای اتاق بازرگانی آستراخان روسیه در محل اتاق برگزار شد.

صمد یوسفی اصل رییس اتاق بازرگانی زنجان در این جلسه با بیان اینکه استان زنجان با دارا بودن واحدهای فراوان صنعتی از سرآمدان کشور در چهار حوزه صنعت روی، نساجی، صنعت برق و تجهیزات برقی و صنعت مس است، تصریح کرد: 90 درصد واحدهای تولید و صادرات روی کشور در زنجان مستقر است و یکی از صادرات عمده ما به کشور روسیه، شمش روی می‌باشد که خاک از مناطق مختلف جهان وارد و پس از فرآوری به کشورهای مختلفی از جمله روسیه صادر می‌شود.

وی با اشاره به اینکه استان زنجان در حوزه کشاورزی نیز تولیدات بسیار خوبی دارد که از آن جمله می‌توان به زیتون اشاره کرد، تصریح کرد: استان زنجان در تولیدات دیگری نیز چون گندم، سیب زمینی، لوبیا و عدس نیز در زمره سرآمدان تولید کشور قرار دارد که می‌تواند از زمینه‌های همکاری طرفین باشد.

رییس اتاق بازرگانی زنجان با اشاره به وجود زیرساخت‌های خوبی از جمله پایانه صادرات محصولات کشاورزی و ظرفیت‌های دیگر، گفت: زنجان بزرگترین تولید‌کننده ماهی قزل آلای کشور است که روس‌ها نیز از مشتریان آن هستند.

یوسفی اصل با اشاره به توانمندی‌های تولیدی و صادراتی استان زنجان در زمینه‌هایی چون تولید محصولات لبنی و شوینده‌های بهداشتی و علاقه‌مندی‌های تجار روسی، ابراز کرد: برگزاری نمایشگاه صادرات به روسیه در زنجان و حضور شرکت‌های بزرگ تولیدی و صادراتی از زنجان و سراسر این کشور زمینه خوبی برای گسترش ارتباطات تجاری و اقتصادی دو طرف است.

در ادامه این جلسه برخی از زمینه‌های همکاری دو طرف و توانمندی‌های تجاری و اقتصادی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که از آن جمله می‌توان به مواردی از جمله همکاری در بخش تولیدات ماشین‌آلات صنعتی، سیمان، محصولات کشاورزی، شوینده‌های بهداشتی، همکاری‌های تجاری و بازرگانی و ... اشاره کرد.

 

جهت مشاهده گزارش تصویری این نشست کلیک فرمایید

آخرین ویرایش در دوشنبه, 17 مهر 1402 17:22

تماس با اتاق بازرگانی زنجان

۴ – ۳۳۴۶۳۷۷۰ – ۰۲۴
۳۳۴۶۳۷۷۷ – ۰۲۴
irdirector@zccima.ir
بزرگراه گاوازنگ - مجتمع ادارات ،روبروی برق منطقه ای- اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان
لینک شبکه های اجتماعی :
  

نقشه دسترسی به اتاق بازرگانی زنجان

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…