برگزاری اولین رویداد "کافه تجربه" با حضور مدیر عامل "اپلیکیشن دیوار" در اتاق بازرگانی زنجان

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان برگزاری منظم و مستمر رویداد "کافه تجربه" با حضور مدیران موفق حوزه کسب و کار در دستور کار این اتاق قرار گرفت.

"کافه تجربه" فرصتی را ایجاد میکند تا نقطه‌نظرات، نحوه نگرش و چگونگی و سبک برنامه‌ریزی‌های مدیران و افراد صاحبنظر به طور مستقیم در اختیار علاقمندان قرار گیرد.

اتاق بازرگانی زنجان تلاش می‌کند با برگزاری چنین رویدادهایی در یک فضای تخصصی و صمیمی، گروه‌های هدف بویژه نسل جوان و تلاشگران مسیر رشد و توسعه فردی، اجتماعی و حرفه‌ای را با تجربیات واقعی و دانش تجربی و علمی مدیران زبده آشنا کند.

شرکت‌کنندگان در رویداد کافه تجربه، نه تنها به راحتی پاسخ سوالات خود را دریافت خواهند کرد بلکه زمینه مناسب شبکه‌سازی، ایده‌برداری، شروع همکاری‌های مشترک و تبادل‌نظر بین اعضا را نیز تجربه خواهند نمود.

اتاق بازرگانی زنجان با توجه به نقش پلتفرم‌ها در اقتصاد دیجیتال و همچنین  اهمیت و جایگاه استارتاپ‌ها و کسب و کارهای آنلاین، اولین رویداد کافه تجربه را با حضور اشکان آرمندهی مدیرعامل اپلیکیشن دیوار آغاز میکند.

شایان ذکر است این رویداد  یکشنبه مورخه ۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۰ به صورت رایگان در محل اتاق بازرگانی زنجان برگزار خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند جهت ثبت حضور خود در اولین کافه تجربه اتاق بازرگانی زنجان به لینک ذیل مراجعه نمایند.

https://B2n.ir/m92335

آخرین ویرایش در شنبه, 06 آبان 1402 12:49

تماس با اتاق بازرگانی زنجان

۴ – ۳۳۴۶۳۷۷۰ – ۰۲۴
۳۳۴۶۳۷۷۷ – ۰۲۴
irdirector@zccima.ir
بزرگراه گاوازنگ - مجتمع ادارات ،روبروی برق منطقه ای- اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان
لینک شبکه های اجتماعی :
  

نقشه دسترسی به اتاق بازرگانی زنجان

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…