سمینار آموزشی "آشنایی با فرصت‌های تجاری کشور عربستان" به همت اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، این سمینار آموزشی با استقبال خوب علاقه‌مندان ظهر روز پنج‌شنبه ۱۸ آبان‌ماه در سالن همایش‌های اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد.

این سمینار آموزشی به مدت ۵ ساعت در محورهای مختلفی برگزار شد که از آن جمله می‌توان به فرهنگ مذاکرات تجاری در این کشور، بخش خصوصی و اتاق بازرگانی عربستان، آشنایی با بازار این کشور، تولیدات و محصولات این کشور و موضوعاتی از جمله سرمایه‌گذاری‌ها در این کشور اشاره کرد که در بخش‌های مختلف از سوی دو مدرس این سمینار محمد سیبوبیه رایزن سابق سیاسی سفارت جمهوری اسلامی ایران در جده و ریاض، کارشناس ارشد سیاسی سابق حوزه خلیج فارس و زهره صالحی مسوول دپارتمان بین‌الملل آموزش اتاق ایران، پژوهشگر و مدرس عربستان سعودی تدریس شد.

جغرافیای کشور عربستان در بعد سیاسی، روابط فی‌مابین دو کشور ایران و عربستان از گذشته تاکنون و چشم‌انداز توسعه آن، ورود به بازار کشور عربستان، زمینه‌های مساعد برای حضور در بازار این کشور، همکاری‌های پیش روی با این کشور و ... از دیگر مباحث مطروحه در این دوره آموزشی بود.

شایان ذکر است به شرکت‌کنندگان در این دوره آموزشی، گواهی رسمی دو زبانه اعطا شد.

????جهت مشاهده گزارش تصویری این سمینار کلیک نمایید

آخرین ویرایش در شنبه, 20 آبان 1402 09:22

تماس با اتاق بازرگانی زنجان

۴ – ۳۳۴۶۳۷۷۰ – ۰۲۴
۳۳۴۶۳۷۷۷ – ۰۲۴
دبیرخانه:
zanjanchamber2@zccima.ir irdirector@zccima.ir
روابط بین الملل:
international@zccima.ir
بزرگراه گاوازنگ - مجتمع ادارات ،روبروی برق منطقه ای- اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان
لینک شبکه های اجتماعی :
  

نقشه دسترسی به اتاق بازرگانی زنجان

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…