دومین رویداد "کافه تجربه" اتاق بازرگانی زنجان با حضور "نیما قاضی هم‌بنیانگذار علی‌بابا و رئیس انجمن تجارت الکترونیک تهران" برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان دومین رویداد کافه تجربه اتاق بازرگانی زنجان با مشارکت کافه کارآفرینی فرتاک با حضور نیما قاضی، هم‌بنیانگذار علی‌بابا و رئیس انجمن تجارت الکترونیک تهران یکشنبه مورخه ۱۹ آذر در سالن همایش اتاق بازرگانی زنجان با حضور پرشور علاقمندان برگزار شد.  

رویداد کافه تجربه از جمله برنامه‌های جدید دوره هشتم اتاق بازرگانی زنجان می‌باشد که خوشبختانه با استقبال بسیار خوب مردم مواجه شده و در این برنامه از کارافرینان و مدیران موفق در کسب و کارهای مختلف بویژه حوزه دیجیتال دعوت و تجربیات آنها در یک فضای صمیمی و حرفه‌ای به علاقمندان و نسل جوان انتقال داده می‌شود.

نیما قاضی، هم‌بنیانگذار علی‌بابا و رئیس انجمن تجارت الکترونیک تهران در دومین رویداد کافه تجربه از سرگذشت زندگی شخصی و حرفه‌ای خود و اینکه چه عواملی و تصمیم‌هایی او را  در مسیر اهدافش قرار دادند به طور مبسوطی صحبت و چالش‌های اصلی خود را مطرح کرد.

او می‌گوید مشکلات و سختی‌ها همیشه وجود دارند و ما فقط باید سعی کنیم آنها را پشت سر بگذاریم چرا که با عبور از این شرایط، موفقیت واقعی را تجربه خواهیم کرد و تاکید می‌کند همیشه روی یک مدار تکراری در حال حرکت نباشیم و راه‌های مختلف را برای رسیدن به مقصد امتحان کنیم.

شنیدن داستان‌های پیروزی و شکست هم‌بنیانگذار علی‌بابا این کافه تجربه را جذاب‌تر کرده و شرکت‌کنندگان نیز با نگاه‌هایی پر از هیجان سوالات خود را مطرح کردند.  

 بسترسازی و توسعه فضاهای تخصصی جهت ایده‌پردازی و انتقال تجربه از اولین اهداف رویداد کافه تجربه می‌باشد که میزان استقبال و حضور پرشور افراد مختلف در این رویدادها  نشان از آن دارد که کافه تجربه توانسته است در مسیر برنامه‌ریزی‌های خود قرار بگیرد.  

شایان ذکر است اولین رویداد کافه تجربه با حضور اشکان آرمندهی مدیرعامل اپلیکیشن دیوار مورخه ۷ مهر در محل اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد.
جهت مشاهده گزارش تصویری این رویداد کلیک نمایید


آخرین ویرایش در دوشنبه, 20 آذر 1402 08:21

تماس با اتاق بازرگانی زنجان

۴ – ۳۳۴۶۳۷۷۰ – ۰۲۴
۳۳۴۶۳۷۷۷ – ۰۲۴
irdirector@zccima.ir
بزرگراه گاوازنگ - مجتمع ادارات ،روبروی برق منطقه ای- اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان
لینک شبکه های اجتماعی :
  

نقشه دسترسی به اتاق بازرگانی زنجان

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…