در مجمع خانه معدن استان زنجان مطرح شد؛ برگزاری یک دوره آموزشی ویژه، با هدف حل مشکلات معدنکاران در استان زنجان

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده خانه معدن استان زنجان 25 بهمن 1402 با دستور جلسات استماع گزارش عملکرد اجرایی و مالی هیات مدیره، استماع گزارش بازرس قانونی، بررسی و تصویب گزارش عملکرد اجرایی مالی ترازنامه و حساب سود و زیان سالانه منتهی به سال مالی ۱۴۰۱، استماع گزارش هیات مدیره پیرامون برنامه و بودجه سال مالی جدید، انتخاب بازرسین قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق ورودیه و حق عضویت، تصویب اساسنامه جدید و سایر موارد و با حضور اعضا در محل سالن جلسات شهید شهریاری اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد.

آرمین سلسانی رئیس خانه معدن استان زنجان در این جلسه با اشاره به برنامه‌های این تشکل در راستای هم‌افزایی و افزایش بهره‌وری و حل مشکلات بخش معدن استان، اظهار کرد: یکی از برنامه‌هایی که به صورت مستمر و موثر به همت خانه معدن طی سال‌های گذشته و امسال برگزار شده، کنفرانس معدن کاری سبز است که با هدف آشنایی دانشجویان با مباحث معدنی و نزدیکی این دو حوزه مورد پیگیری قرار گرفته است.

وی با اشاره به حضور مستمر و موثر خانه معدن زنجان در جلسات شورای معادن استان به ریاست استاندار زنجان، گفت: خانه معدن استان زنجان در سال جاری در بین تشکل‌های معدن سراسر کشور به عنوان برترین تشکل کشور انتخاب شده که این مهم با هم‌افزایی و همکاری تمامی اعضای خانه معدن استان به دست آمده است.

رئیس خانه معدن استان زنجان با تاکید بر اینکه یکی از برنامه‌های مهم این تشکل در مباحث آموزشی متمرکز خواهد بود، از برگزاری یک دوره آموزشی با هدف حل مشکلات و موانع معدنکاران با حضور رئیس خانه معدن کشور خبر داد و زمان برگزاری آن را اسفندماه سال جاری عنوان کرد.

در ادامه این جلسه انتخاب بازرس اصلی و علی‌البدل خانه معدن استان زنجان با حضور اعضا در دستور کار مجمع قرار گرفت که در پایان هوشنگ جعفری با کسب 16 رای به عنوان بازرس اصلی خانه معدن استان زنجان انتخاب شد.

آخرین ویرایش در یکشنبه, 29 بهمن 1402 12:59

تماس با اتاق بازرگانی زنجان

۴ – ۳۳۴۶۳۷۷۰ – ۰۲۴
۳۳۴۶۳۷۷۷ – ۰۲۴
irdirector@zccima.ir
بزرگراه گاوازنگ - مجتمع ادارات ،روبروی برق منطقه ای- اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان
لینک شبکه های اجتماعی :
  

نقشه دسترسی به اتاق بازرگانی زنجان

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…