برگزاری هشتمین همایش ملی تعامل صنعت و دانشگاه با رویکرد توسعه متوازن و پایدار به همت اتاق بازرگانی زنجان

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، با توجه به اهمیت ارتباط بین صنعت و دانشگاه در دنیای کنونی به عنوان یکی از مؤلفه‌های تاثیرگذار در رشد اقتصادی هر کشوری، این همایش به همت اتاق بازرگانی زنجان و با همکاری سایر سازمان‌ها، اسفندماه سال‌جاری در استان زنجان برگزار می‌شود.

هشتمین همایش ملی تعامل صنعت و دانشگاه در زنجان با رویکرد توسعه متوازن و پایدار برگزار می‌شود که با در نظر داشتن اهمیت آموزش و ارتقای دانش جامعه دانشجویی و آماده کردن آنان برای حضور در بازار کار، یکی از اهداف و محورهای اصلی این همایش به "نقش دانشگاه و صنعت در تامین نیروی انسانی کارآمد" اختصاص یافته است.

همچنین با توجه به اهمیت موضوع ارتباط بین صنعت و دانشگاه و استفاده از همه تجارب گذشته و بررسی موانع شکل‌گیری موثر ارتباط بین این دو نهاد طی سال‌های گذشته، "آسیب‌شناسی تعامل صنعت و دانشگاه و نقش اتاق بازرگانی در تسهیل این حوزه" از دیگر محورهای برگزاری آن در نظر گرفته شده است.

"مدل‌های تعامل صنعت و دانشگاه و تجربه سایر کشورها" بر حسب نتایج مثبت در شکل‌گیری این ارتباط موثر در سایر کشورها و "نقش و جایگاه فناوری‌های نوین (هوش مصنوعی و ...) در تسهیل تعامل صنعت و دانشگاه" بر اساس پیشرفت و حرکت پر‌ شتاب دنیا در حوزه فناوری‌های نوین از دیگر محورهای برگزاری هشتمین همایش ملی تعامل صنعت و دانشگاه در زنجان است.

جایگاه مسئولیت اجتماعی و نقش آن در توسعه فضای اقتصادی، بویژه در دنیای امروز بیش از پیش قابل توجه است چرا که میتواند موجب نزدیکی و پیوند گرو‌ه‌‌های مختلف جامعه با رویکرد خلق اعتماد و باورپذیری برای رفع نیازها و تحقق خواسته‌ها شود، بنابراین "مسئولیت اجتماعی صنعت و دانشگاه در قبال همدیگر" نیز از جمله محورهای دیگر این همایش است.

هشتمین دوره همایش تعامل صنعت و دانشگاه که برنامه‌ریزی آن از چند ماه گذشته آغاز شده و به صورت ملی برگزار خواهد شد، در روزهای ۱۶ و ۱۷ اسفند سال جاری و با همکاری موسسه آموزشی پژوهشی اتاق بازرگانی ایران برگزار می‌شود.

آخرین ویرایش در دوشنبه, 14 اسفند 1402 14:34

تماس با اتاق بازرگانی زنجان

۴ – ۳۳۴۶۳۷۷۰ – ۰۲۴
۳۳۴۶۳۷۷۷ – ۰۲۴
irdirector@zccima.ir
بزرگراه گاوازنگ - مجتمع ادارات ،روبروی برق منطقه ای- اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان
لینک شبکه های اجتماعی :
  

نقشه دسترسی به اتاق بازرگانی زنجان

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…