بررسی مشکلات واحدهای صنعتی در حوزه بیمه تامین اجتماعی

ششمین جلسه کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان با محوریت بررسی مشکلات واحدهای صنعتی در حوزه بیمه تامین اجتماعی با حضور جمعی از اعضای این کمیسیون در محل اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد.

 

ایرج افشارنیا رییس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی زنجان با تاکید بر پیگیری مجدانه مباحث و مشکلات واحدها در این کمیسیون اظهار کرد؛ تنها احصا مشکلات بنگاه‌های اقتصادی بویژه در مواجهه با دستگاه‌های اجرایی مرتبط کافی نیست چرا که این موارد در حال حاضر نیز برای خیلی از افراد مبرهن است، بنابراین مهمترین اقدام در گام بعدی باید تدوین شیوه‌‌نامه صحیح و راهبردی جهت پیگیری و رفع واقعی این موانع توسط اعضای این کمیسیون باشد.

 

افشارنیا خاطر نشان کرد خلا و نقص قوانین عامل اصلی در کند کردن فرایند اجرایی است، در حالی که صاحبان صنایع در فضای اقتصادی کشور برای تمرکز در امر حیاتی تولید و خدمات نیاز به امنیت خاطر، شرایط تسهیل‌کننده و بخش‌نامه‌هاو آیین‌نامه‌هایی با قابلیت اجرایی سریع و مطلوب دارند.

 

سایر اعضا نیز در این جلسه با توجه به محوریت تعیین شده به مشکلات موجود اشاره و بر تدوین روش‌نامه جهت پیگیری موارد تاکید کردند. همچنین با توجه به مباحث مطرح‌شده مقرر گردید جلسه‌ای مشترک با کارشناسان سازمان تامین اجتماعی برگزار تا موارد با نظرات فنی نیز مورد بررسی مجدد قرار گیرد.

آخرین ویرایش در یکشنبه, 24 تیر 1403 09:17

تماس با اتاق بازرگانی زنجان

۴ – ۳۳۴۶۳۷۷۰ – ۰۲۴
۳۳۴۶۳۷۷۷ – ۰۲۴
دبیرخانه:
zanjanchamber2@gmail.com irdirector@zccima.ir
روابط بین الملل:
international@zccima.ir
بزرگراه گاوازنگ - مجتمع ادارات ،روبروی برق منطقه ای- اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان
لینک شبکه های اجتماعی :
  

نقشه دسترسی به اتاق بازرگانی زنجان

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…