حضور اتاق بازرگانی زنجان در نمایشگاه مشاغل خانگی و حمایت از کسب‌و‌کارهای خرد

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان ضمن استقبال و حمایت از نمایشگاه‌های فرصت‌های اقتصادی، این‌بار با حضور در نمایشگاه مشاغل خانگی و حمایت از کسب‌و‌کارهای خرد که از 11 لغایت 15 تیر سال جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی کاسپین برگزار می‌شود تلاش کرده است انجمن‌ها و کانون‌های اتاق بازرگانی زنجان را نیز به‌طور مطلوب معرفی و نقش و اهمیت آنها را در توسعه کسب‌و‌کارها مبرهن نماید .

نمایندگان انجمن صنایع دستی، انجمن گردشگری، کانون زنان بازرگان و کانون کارآفرینی اتاق بازرگانی زنجان با حضور درغرفه ویژه این اتاق ضمن پاسخ‌گویی به سوالات بازدیدکنندگان با سایر غرفه‌داران و صاحبان مشاغل خانگی و کسب‌وکارهای خرد به گفتگو و بررسی راهکارهای گسترش بازار فروش و توسعه فعالیت‌های اقتصادی می‌پردازند.

نمایشگاه‌های فرصت‌های اقتصادی زودبازده بویژه برای کسب و کارهای خرد در هویت دادن به آنها بسیار موثر است. این بخش از فعالیت‌های اقتصادی که تاثیر بسیار قابل توجهی نیز در پویایی اقتصاد کشور و بهبود فضای اشتغال دارند موجب گسترش مشارکت جامعه در ساختار اقتصادی نیز می‌شوند، بنابراین تبیین جایگاه و معرفی شایسته آنها امری ضروری است.

اتاق بازرگانی زنجان نیز با پیروی از رسالت‌های خود همواره به دنبال شناسایی فرصت‌هایی ولو کوچک و بزرگ با ظرفیت رشد است تا با حمایت و ارایه برنامه‌های کاربردی، نقش خود را در توسعه فضای اقتصادی و بهبود جایگاه بخش خصوصی ایفا نماید که این نمایشگاه نیز فرصت تازه‌ای ایجاد کرد تا کسب‌و‌کارهای خرد در استان را همراهی نماید.  

شایان ذکر است نمایشگاه مشاغل خانگی و حمایت از کسب‌و‌کارهای خرد تا جمعه 15 تیر از ساعت 16 الی 22 در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان زنجان (کاسپین) برگزار می‌شود.

 

جهت مشاهده گزارش تصویری این رویداد کلیک نمایید.

آخرین ویرایش در یکشنبه, 24 تیر 1403 09:15

تماس با اتاق بازرگانی زنجان

۴ – ۳۳۴۶۳۷۷۰ – ۰۲۴
۳۳۴۶۳۷۷۷ – ۰۲۴
دبیرخانه:
zanjanchamber2@gmail.com irdirector@zccima.ir
روابط بین الملل:
international@zccima.ir
بزرگراه گاوازنگ - مجتمع ادارات ،روبروی برق منطقه ای- اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان
لینک شبکه های اجتماعی :
  

نقشه دسترسی به اتاق بازرگانی زنجان

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…