برگزاری نهمین جلسه کارگروه اجرایی جهت ایجاد نمایشگاه مجازی نیازمندی­های صنایع و توانمندی­ های فناور استان

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، نهمین جلسه کارگروه اجرایی جهت ایجاد نمایشگاه مجازی نیازمندی­های صنایع و توانمندی­های فناور استان برگزار شد.

در این جلسه که در محل یکی از شرکت ها در تهران برگزار شد، از پلتفرم­ سامانه نمایشگاهی مجازی "باشگاه رهبران کسب و کار ایران" طراحی شده توسط شرکت مذکور، بازدید به عمل آمد.

محسن حمیدی رئیس کمیسیون فناوری و کسب و کارهای نوین اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه  ایده تشکیل یک سامانه دائمی مجازی نیازمندی­های صنایع و توانمندی­های فناور استان زنجان در کمیسیون فناوری و کسب و کارهای نوین اتاق زنجان مطرح شد، اظهار کرد: به دنبال این ایده یک تفاهم نامه چهارجانبه میان اتاق زنجان، سازمان صمت استان، دانشگاه زنجان و پارک علم و فناوری استان منعقد گردید که هدف ما از ایجاد این سامانه، فراهم آوردن ارتباط میان صنایع و کسب و کارهای استان با واحدهای فناور و دانش بنیان است.

وی با بیان اینکه صنایع ما دارای برخی مشکلات فنی هستند؛ تصریح کرد: از سوی دیگر واحدهای فناور نیز دارای پتانسیل­ها و توانایی­هایی هستند که می­توانند به صنایع و بخش تولید برای رفع نیازها و حل مشکلات کمک نمایند.

حمیدی با اشاره به اینکه به دنبال یک سامانه مجازی دائمی بوده که به روز و پویا  و بتواند ارتباط میان این دو بخش را به خوبی پشتیبانی نماید، گفت: ایجاد چنین سامانه­ای قطعاً در حل مشکلات صنایع و بخش تولید و همچنین رشد شرکت­های دانش بنیان و واحدهای فناور مؤثر خواهد بود.

در ادامه این جلسه اعضای کارگروه نظرات خود را پیرامون پلتفرم طراحی شده ارائه نمودند؛ و در خصوص نیاز استان زنجان به یک پلتفرم مشابه برای ایجاد ارتباط میان نیازمندی­های صنایع و توانمندی­های فناور استان تأکید نموده و به تبیین اهداف مورد نظر کارگروه، پیرامون طراحی پلتفرم استانی پرداختند. در پایان جلسه مدیر عامل شرکت و همچنین عوامل فنی پلتفرم مذکور به سوألات اعضای کارگروه پاسخ دادند.

انتهای پیام/الف.میم

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…