اطلاعیه های مهم و فوری

اطلاعیه های مهم و فوری

به اطلاع میرساند بر اساس اعلام نمایشگاه های بین المللی کاسپین زنجان، در راستای توسعه فعالیت های صادراتی و افزایش نقش موثر استان زنجان در خارج از کشور و کمک به توسعه تجارت با اقلیم کردستان و کشور عراق، شرکت نمایشگاه های بین المللی استان زنجان مجری انحصاری پاویون استان زنجان در "نخستین نمایشگاه اختصاصی ج. ا. ایران در کرکوک عراق از مورخ 17 لغایت 21 اسفندماه" می باشد، گفتنی است این نمایشگاه با مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت ایران در راستای افزایش بازارهای صادراتی و دسترسی به جمعیت سه میلیون نفری این منطقه برگزار می شود.
به اطلاع می رساند، رویداد استارتاپی کارا صنعت ۴ به میزبانی اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی زنجان و با مشارکت شرکت شهرکهای صنعتی استان، مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی زنجان و شرکت های نخ تایر صبا و نمونه ساز بعد سوم و با هدف پاسخگویی به مسائل و چالش های فناورانه صنعتی از تاریخ ۲۴ آذرماه لغایت ۲۶ آذرماه ۱۴۰۰ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۹.۳۰ در محل اتاق بازرگانی زنجان برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، به اطلاع می رساند، بر اساس اعلام اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوریه، مرکز تجارت ایرانیان در شهر دمشق در جریان سفر وزیر محترم صمت به صورت رسمی افتتاح و به بهره برداری رسیده است. این مرکز به مساحت 4000 مترمربع فضای مفید و در 12 طبقه در قلب دمشق و در منطقه آزاد قرار دارد و مجموعه ای از خدمات مختلف از جمله ثبت شرکت، مشاوره حقوقی و سرمایه گذاری، امکانات نمایشگاهی، سالن جلسات و دفاتر تجاری و همچنین خدمات ترانسفر و انجام ملاقات های تجاری را ارائه می دهد.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، بر اساس تفاهم نامه بین اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان و اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی زنجان، با توجه به جمع آوری و اقدامات مرکز خدمات سرمایه گذاری استان، فرصتهای سرمایه گذاری در استان زنجان در بخش های مختلف جمع آوری شده است و در همین راستا این سازمان در نظر دارد تا با همکاری اتاق بازرگانی زنجان های سرمایه گذاری مد نظر اعضای محترم اتاق را در قالب طرح امکانسنجی فنی و اقتصادی جهت بازاریابی بین المللی و جذب سرمایه‌گذاری و قرارگیری در فهرست فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان و ثبت در سامانه پنجره واحد فرصت های سرمایه گذاری کشور انجام دهد.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، به اطلاع می رساند وزارت صنعت معدن و تجارت در نظر دارد با همکاری دانشگاه صنایع و معادن ایران و همکاری موسسه مطالعات خلیج فارس و با همراهی و مشارکت تشکل های علمی و دانشگاهی سراسر کشور و همچنین با استفاده و بهر گیری از تجربیات و تلاشهای ارزشمند مدیران موفق و کارآفرین کشور در عرصه های اقتصادی و تولید ، اولین جشنواره فجر مدیریت ایران را با رویکرد تبیین نظام مدیریتی شایسته سالار در قرن جدید را دو بخش خصوصی و دولتی در مرکز همای های بین المللی رایزن تهران برگزار نماید .
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان و با اعلام سازمان توسعه تجارت ایران، مهلت ثبت‌نام برای انتخاب صادرکنندگان نمونه استانی تا ۱۰ آبان‌ماه امسال تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، به اطلاع تجار و صادرکنندگان محترم استان می رساند سازمان صنعت، معدن و تجارت استان طبق سنوات گذشته و در راستای تحقق اهداف صادراتی و ارج نهادن به تلاش قابل تقدیر فعالان در عرصه صادرات کالاها و خدمات غیر نفتی و بر اساس معیارها و شاخص های مقرر درصدد شناسائی الگوهای موفق در بخش صادرات و معرفی آنان به عنوان "صادرکننده برگزیده استانی در سال 1400" طی بیست و پنجمین سالروز ملی صادرات می باشد.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، تصمیمات جدید دولت برای رفع تعهد ارزی سال های ٩٧،٩٨و ٩٩/ فرصت رفع تعهد ارزی صادرات سال ٩٨ تا ٣٠ مهر و سال ٩٩ تا ٣٠ آبان تمدید شد.
(موضوع بند 4 ماده بسته حمایت از صادرات غیرنفتی با اولویت 15 کشور همسایه، اتحادیه اوراسیا، چین، سوریه، هند و لبنان)
به اطلاع اعضای محترم حقیقی و حقوقی عضو اتاق بازرگانی، صنایع،معادن و کشاورزی زنجان می رساند، اتاق در نظر دارد تا دایرکتوری از شرکت های تولیدی و صادراتی و اعضای حقیقی فعال در زمینه صادرات و تولید جهت ایجاد ارتباط مستمر کاری با سایر تجار و بازرگانان کشورهای مختلف در وب‌سایت خود ایجاد و منتشر نماید. در همین راستا هر یک از اعضای محترم اتاق بازرگانی زنجان که علاقه مند به ثبت اطلاعات خود هستند، می توانند طی نامه ای (حداکثر تا پایان شهریورماه 1400)، آمادگی خود را از طریق فکس به شماره 02433463777 و یا ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید اعلام نمایند.

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…