اطلاعیه های مهم و فوری

اطلاعیه های مهم و فوری

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، به اطلاع تجار و صادرکنندگان محترم استان می رساند سازمان صنعت، معدن و تجارت استان طبق سنوات گذشته و در راستای تحقق اهداف صادراتی و ارج نهادن به تلاش قابل تقدیر فعالان در عرصه صادرات کالاها و خدمات غیر نفتی و بر اساس معیارها و شاخص های مقرر درصدد شناسائی الگوهای موفق در بخش صادرات و معرفی آنان به عنوان "صادرکننده برگزیده استانی در سال 1400" طی بیست و پنجمین سالروز ملی صادرات می باشد.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، تصمیمات جدید دولت برای رفع تعهد ارزی سال های ٩٧،٩٨و ٩٩/ فرصت رفع تعهد ارزی صادرات سال ٩٨ تا ٣٠ مهر و سال ٩٩ تا ٣٠ آبان تمدید شد.
(موضوع بند 4 ماده بسته حمایت از صادرات غیرنفتی با اولویت 15 کشور همسایه، اتحادیه اوراسیا، چین، سوریه، هند و لبنان)
به اطلاع اعضای محترم حقیقی و حقوقی عضو اتاق بازرگانی، صنایع،معادن و کشاورزی زنجان می رساند، اتاق در نظر دارد تا دایرکتوری از شرکت های تولیدی و صادراتی و اعضای حقیقی فعال در زمینه صادرات و تولید جهت ایجاد ارتباط مستمر کاری با سایر تجار و بازرگانان کشورهای مختلف در وب‌سایت خود ایجاد و منتشر نماید. در همین راستا هر یک از اعضای محترم اتاق بازرگانی زنجان که علاقه مند به ثبت اطلاعات خود هستند، می توانند طی نامه ای (حداکثر تا پایان شهریورماه 1400)، آمادگی خود را از طریق فکس به شماره 02433463777 و یا ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید اعلام نمایند.
 به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، به اطلاع فعالان اقتصادی به ویژه صادرکنندگان محترم می رساند، بر اساس نامه سازمان توسعه تجارت ایران، مهلت ایفای رفع تهعدات ارزی سال 1398 تا پایان مردادماه سال جاری تمدید شد. بر اساس اعلام سازمان توسعه تجارت ایران، با توجه به درخواست های مکرر صادرکنندگان در خصوص افزایش مهلت ایفای رفع تهعدات ارزی سال های 1397 و 1398 جهت تسریع و تسهیل ایفای تعهدات، مهلت ایفای تعهدات ارزی برای سال 1398 تا پایان مردادماه سال جاری تمدید شد. صادرکنندگان محترم تا 31 مردادماه فرصت دارند تا بر اساس مفاد بسته سیاستی برگشت ارز حاصل از صادرات سال های 1397 الی 1400 ، نسبت به رفع تعهدات ارزی خود برای سال 1398 اقدام نمایند.
به اطلاع صادرکنندگان محترم می رساند، مهلت فراخوان ثبت‌نام انتخاب صادرکنندگان نمونه ۱۴۰۰ تا تاریخ ۲۵ تیرماه تمدید شده است.
به اطلاع فعالان اقتصادی استان زنجان می رساند، بر اساس نامه سازمان توسعه تجارت ایران و تاکید بر اجرایی شدن مصوبه بیست و هشتمن جلسه کمیته اقدام ارزی ، بند مصوبه عینا به حضور صادرکنندگان محترم اطلاع رسانی می گردد:

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…