اطلاعیه های مهم و فوری

اطلاعیه های مهم و فوری

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایه، معادن و کشاورزی زنجان، طرح شاخص مدیران خرید مرداد 1401 از سوی مرکز پژوهش های اتاق ایران مرکز آمار و اطلاعات اقتصادی و پایش اصل 4 منتشر شده است.
به اطلاع می رساند همایش تجاری ایران و هند به همراه جلسات و مذاکرات دو جانبه تجاری در قالب B2B و BSM در روز دوشنبه مورخ 2 خردادماه سال 1401 و از ساعت 10.30 صبح به میزبانی اتاق بازرگانی تهران برگزار می شود.علاقه مندان به حضور و ثبت نام در این رویداد می توانند به نشانی WWW.qrco.de/bcyFCQ مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02188719011 تماس حاصل کنند.
عضو محترم اتاق بازرگانی زنجان/ فعال محترم اقتصادی؛ احتراماً، ضمن تبریک آغاز سال جدید ،همان طور که مستحضرید مقام معظم رهبری سال جدید را به نام سال تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین نامگذاری کردند. در همین راستا اتاق بازرگانی زنجان در نظر دارد با نظرخواهی از شما فعالان محترم اقتصادی به عنوان موتور پیشران اقتصاد ، مهم ترین عوامل تحقق شعار سال را احصا کرده و در قالب پیشنهادات و راهکارهای عملیاتی به مسولان ذیربط ارائه نماید.لذا خواهشمند است ، نظرات خود را بصورت مکتوب تا تاریخ ۲۰/۰۱/۱۴۰۰ ،به شماره واتساپ +98 919 845 8587 و یا به شماره 02433463777 فکس و یا به آدرس الکترونیکی به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایيد. پیشاپیش از همکاری شما مزید امتنان را داریم. اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، به اطلاع فعالان اقتصادی استان زنجان به ویژه صادرکنندگان محترم می رساند، بر اساس بخشنامه جدید ارسالی " آن دسته از صادرکنندگان تعیین تکلیف نشده از محل ورود موقت که ارزش صادرات آنها معادل و یا کمتر از ارزش پروانه های ورود موقت مرتبط باشد، در بازه زمانی 1397-1400 از تعهدات ارزی حاصل از صادرات معاف هستند.
به اطلاع میرساند بر اساس اعلام نمایشگاه های بین المللی کاسپین زنجان، در راستای توسعه فعالیت های صادراتی و افزایش نقش موثر استان زنجان در خارج از کشور و کمک به توسعه تجارت با اقلیم کردستان و کشور عراق، شرکت نمایشگاه های بین المللی استان زنجان مجری انحصاری پاویون استان زنجان در "نخستین نمایشگاه اختصاصی ج. ا. ایران در کرکوک عراق از مورخ 17 لغایت 21 اسفندماه" می باشد، گفتنی است این نمایشگاه با مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت ایران در راستای افزایش بازارهای صادراتی و دسترسی به جمعیت سه میلیون نفری این منطقه برگزار می شود.
به اطلاع می رساند، رویداد استارتاپی کارا صنعت ۴ به میزبانی اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی زنجان و با مشارکت شرکت شهرکهای صنعتی استان، مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی زنجان و شرکت های نخ تایر صبا و نمونه ساز بعد سوم و با هدف پاسخگویی به مسائل و چالش های فناورانه صنعتی از تاریخ ۲۴ آذرماه لغایت ۲۶ آذرماه ۱۴۰۰ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۹.۳۰ در محل اتاق بازرگانی زنجان برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، به اطلاع می رساند، بر اساس اعلام اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوریه، مرکز تجارت ایرانیان در شهر دمشق در جریان سفر وزیر محترم صمت به صورت رسمی افتتاح و به بهره برداری رسیده است. این مرکز به مساحت 4000 مترمربع فضای مفید و در 12 طبقه در قلب دمشق و در منطقه آزاد قرار دارد و مجموعه ای از خدمات مختلف از جمله ثبت شرکت، مشاوره حقوقی و سرمایه گذاری، امکانات نمایشگاهی، سالن جلسات و دفاتر تجاری و همچنین خدمات ترانسفر و انجام ملاقات های تجاری را ارائه می دهد.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، بر اساس تفاهم نامه بین اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان و اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی زنجان، با توجه به جمع آوری و اقدامات مرکز خدمات سرمایه گذاری استان، فرصتهای سرمایه گذاری در استان زنجان در بخش های مختلف جمع آوری شده است و در همین راستا این سازمان در نظر دارد تا با همکاری اتاق بازرگانی زنجان های سرمایه گذاری مد نظر اعضای محترم اتاق را در قالب طرح امکانسنجی فنی و اقتصادی جهت بازاریابی بین المللی و جذب سرمایه‌گذاری و قرارگیری در فهرست فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان و ثبت در سامانه پنجره واحد فرصت های سرمایه گذاری کشور انجام دهد.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، به اطلاع می رساند وزارت صنعت معدن و تجارت در نظر دارد با همکاری دانشگاه صنایع و معادن ایران و همکاری موسسه مطالعات خلیج فارس و با همراهی و مشارکت تشکل های علمی و دانشگاهی سراسر کشور و همچنین با استفاده و بهر گیری از تجربیات و تلاشهای ارزشمند مدیران موفق و کارآفرین کشور در عرصه های اقتصادی و تولید ، اولین جشنواره فجر مدیریت ایران را با رویکرد تبیین نظام مدیریتی شایسته سالار در قرن جدید را دو بخش خصوصی و دولتی در مرکز همای های بین المللی رایزن تهران برگزار نماید .

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…