در جلسه کمیسیون حمل و نقل و بیمه اتاق بازرگانی زنجان مطرح شد

استفاده حداکثری از ظرفیت های استان جهت افزایش و سهولت حمل و نقل بار در استان زنجان

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، جلسه کمیسیون حمل و نقل و بیمه اتاق بازرگانی زنجان با حضور نمایندگان بخش خصوصی و دستگاه های دولتی برگزار شد.
محسن عطاییان رئیس کمیسیون حمل و نقل بیمه اتاق بازرگانی زنجان در این جلسه با اشاره به بازدید جلسه گذشته اعضا از ایستگاه ریلی سلطانیه جهت حمل و نقل بار، اظهار کرد: برای استفاده حداکثری از ظرفیت حمل و نقل بار در این ایستگاه باید موارد فنی و مالی اقدامات اساسی پیش بینی مطالعات اقتصادی در بخش های مختلف و دیگر موارد مورد نظر قرار گیرد.
وی با بیان اینکه استفاده از حداکثر ظرفیت های استان جهت توسعه و افزایش پتانسیل های حمل و نقل بار در بخش‌های مختلف از جمله اهدافی است که در کمیسیون پیگیری می‌شود، تصریح کرد: جمع بندی موارد در کمیسیون را می‌توان در قالب پیشنهاد برای اخذ تصمیم مقتضی در شورای گفتگو و همچنین پیگیری های بعد از آن در شورای برنامه‌ریزی و توسعه برای اخذ اعتبارات لازم و سایر موارد هماهنگ کرد.
رئیس کمیسیون حمل و نقل و بیمه اتاق با بیان اینکه اتاق بازرگانی زنجان موارد و مشکلات بخش های مختلف تولید و فعالان اقتصادی را در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی پیگیری می‌کند، تصریح کرد: اقتصاد استان زنجان برای توسعه نیازمند تفکرات بزرگ و همکاری همه جانبه همه مسولان و بخش خصوصی دارد.
در ادامه این جلسه حاضران مباحث مختلفی را مورد بحث وتبادل نظر قرار دادند که از آن جمله می توان به پیگیری اقدامات در جهت توسعه حمل و نقل بار از طریق ایستگاه های ریلی، ایجاد دسترسی و احداث امکانات لازم در ایستگاه های ریلی، تکمیل و تجهیز امکانات مورد نیاز در ایستگاه های ریلی، اخذ اعتبارات لازم برای توسعه ایستگاه های ریلی حمل و نقل بار در استان و ... اشاره کرد.
انتهای پیام/الف.میم

آخرین ویرایش در شنبه, 20 شهریور 1400 14:12

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…