اطلاعیه های اتاق

اطلاعیه های اتاق

اعضای اتاق مشترک ایران و برزیل در نظر دارند فرصت‌های تجاری در برزیل را طی نشستی یکشنبه ۳ بهمن ساعت ۱۴ در اتاق ایران بررسی کنند.
 به اطلاع می رساند بر اساس نامه سازمان حفظ نباتات کشور ، صادرات خشکبار و میوه کیوی به مقصد کشور روسیه به ارائه گواهی آنالیز سوم برای اخذ گواهی بهداشت گیاهی نیاز ندارد.
به اطلاع می رساند، بر اساس اعلام معاونت استان ها و تشکل های اتاق بازرگانی ایران و نامه مدیر کل دفتر هماهنگی صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی سازمان توسعه تجارت ایران، پاویون تخصصی جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه بین المللی پرود اکسپوی روسیه در بازه زمانی ۱۸ لغایت ۲۲ بهمن ماه سال ۱۴۰۰ گزار می شود.
برنامه سفر خط منظم حمله کانتینر به بنادر نواشیما و کاندلا از مبدا چابهار و بالعکس اطلاع رسانی شده که به شرح فایل پیوست می باشد.
مصوبات پنجاه و چهارمین نشست هیات مقررات زدایی و بهبود محیط کسب و کار اطلاع رسانی شده که به شرح فایل پیوست می باشد.
احتراماً پیرو پیگیری های صورت گرفته توسط شورای ملی گفتگوی دولت و بخش خصوصی در خصوص بند ط تبصره (1) قانون بودجه 1400 ، (لیست صنایع مشمول تعرفه گاز 30 درصدی در سال 1400 منتشره از سوی وزارت صنعت ، معدن و تجارت) به پیوست جهت استحضار اعلام می گردد.
 به اطلاع می رساند، صادر کنندگان محصولات کشاورزي که قصد صادرات به کشور ژاپن را دارند ، قبل از هرگونه اقدام با مراجعه به سایت سازمان به آدرس www.ppo.ir بخش معاونت قرنطینه، زیربخش دفتر قرنطینه، فولدر شرایط قرنطینه اي صادرات فهرست محصولاتی که کشور ژاپن از دریافت آنها خودداري می نماید مطلع گردند.
 به اطلاع می رساند بر اساس اعلام وزارت علوم تحقیقات و فناوری دوره آموزشی الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت روز یکشنبه 26 دی ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۳ الی ۱۶ به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
به اطلاع می رساند، بر اساس اعلام معاونت استان ها و تشکل های اتاق بازرگانی ایران و بر اساس نامه اداره کل دفتر بازرگانی عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران نمایشگاه بین المللی سرمایه‌گذاری در بغداد عراق از تاریخ 8 الی 11 سال ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.
به اطلاع می رساند، بر اساس اعلام معاونت استان ها و تشکل های اتاق بازرگانی ایران و بر اساس نامه دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا پروانه فعالیت شرکت‌های حمل و نقل بین المللی تا پایان دی ماه امسال به صورت موقت تمدید شده است.
به اطلاع می رساند بر اساس اطلاع رسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، اطلاعات کارفرمایان و شاغلین جدید کارگاه ها و بنگاه های اقتصادی بهره مند از تسهیلات موضوع تبصره ۱۸ قانون بودجه سال جاری در سامانه رصد اشتغال بایستی ثبت گردد.
به اطلاع می رساند بر اساس اطلاع رسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، اطلاعات کارفرمایان و شاغلین جدید کارگاه ها و بنگاه های اقتصادی بهره مند از تسهیلات موضوع تبصره ۱۸ قانون بودجه سال جاری در سامانه رصد اشتغال بایستی ثبت گردد.
به اطلاع اعضای محترم اتاق بازرگانی زنجان و فعالان اقتصادی استان می رساند، با توجه به فعالیت مرکز داوری اتاق زنجان، هر یک از اعضای محترم و یا فعالان اقتصادی می توانند با مراجعه به وبسایت اتاق بازرگانی زنجان از مسیر https://zccima.ir/roomservices/arbitration-center از خدمات این مرکز اطلاع یافته و از آن بهره‌مند شوند. در قسمت داوری وبسایت اتاق بازرگانی زنجان خدماتی شامل درخواست داوری، خدمات داوری، قوانین و مقررات، هزینه داوری، شرط داوری، معرفی مرکز و اطلاعات تماس درج شده است.
نظر معاونت حقوقی ریاست جمهوری در مورد مالیات مزایای رفاهی و انگیزشی و پیشنهاد اصلاح قانون مالیات های مستقیم جهت رفع ابهام ناشی از تفکیک مزایای شغل از شاغل به شرح ذیل اطلاع رسانی شده است. برای دریافت کلیک کنید
به اطلاع می رساند، بر اساس نامه سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان و اعلام دفتر امور اقتصادي معاونت محترم برنامه ریزي و اقتصادي وزارت متبوع در خصوص قرارداد سپرده گذاري ریالی سرمایه در گردش ویژه محصولات کشاورزي فی ما بین صندوق توسعه ملی و بانک صادرات ایران به شرح فایل پیوستی ذیل اطلاع رسانی شده است. برای دانلود کلیک کنید 
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، بر اساس اعلام معاونت بین الملل اتاق بازرگانی ایران به اطلاع می رساند، اتاق مشترک بازرگانی ایران و فنلاند در نظر دارد "وبینار آموزشی رمز ارزها و فرصت تاریخی کشور ما، ایران" را در روز دوشنبه 6 دی ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۴ الی ۱۵ و ۳۰ به صورت رایگان در فضای مجازی و به صورت آنلاین به آدرس www.web.anymeet.ir/logintomeeting?meet=ifjcc برگزار نماید. علاقه مندان می توانند برای حضور در این وبینار به آدرس درج شده مراجعه نمایند.
به اطلاع می رساند ، فرآیند ثبت و ارسال درخواست صدور اسناد تسویه خزانه نوع دوم برای بانک ها/ موسسات اعتباری غیر بانکی دارای ظرفیت در بستر سامانه مدیریت بدهی ها و اوراق بازار پول و سرمایه (سامانه الکترونیکی صدور اسناد تسویه خزانه) ؛ آغاز شده است.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، به اطلاع می رساند، هیأتی به سرپرستی رییس اتاق بازرگانی کرکوک و رئیس اتحادیه صنایع استان مذکور با همراهی ۱۴ نفر از اعضای هیات مدیره اتاقهای فوق الاشاره که در زمینه تجارت ماشین آلات، کالاهای کشاورزی، مواد غذایی، تجارت عمومی، پیمانکاری و خدمات فنی مهندسی، کالاهای الکترونیک و برقی، مصالح ساختمانی و همکاریهای خدماتی و صنعتی از تاریخ ۱۴ لغایت ۱۷ آذر ماه مهمان کشور عزیزمان خواهند بود. با عنایت به اینکه مقرر است اولین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در کرکوک عراق در اسفند ماه سالجاری با مجری‌گری شرکت پارس رستاک برگزار گردد، از سوی دیگر با توجه به وضعیت خاص استان مذکور و نفت خیز بودن آن نیز زمینه های مساعد تجاری و صدور خدمات فنی مهندسی و سرمایه گذاری خارجی و بازسازی صنایع در آن استان، برای آشنایی فعالان تجاری ایران در کشور عراق و نیز…
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، رویداد کاراصنعت ۴ با محوریت صنایع فناور با مشارکت اتاق بازرگانی زنجان و دیگر دستگاه ها و نهادهای ذیربط برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی زنجان، بر اساس اعلام سازمان امور مالیاتی کشور، به اطلاع می‌رساند بر اساس اجرای قانون دائمی مالیات بر ارزش افزوده مصوب 02/03/1400 از تاریخ 13/10/1400 و با توجه به موارد مندرج در تبصره ۲ جزء ۱۷ بند الف ماده ۹ قانون مذکور که مقرر می دارد:
در اجرای موافقت اصولی شماره 5037/14/ص مورخ 10/06/1400 اتاق ایران مبنی بر تاسیس و ثبت " انجمن تولیدکنندگان شیشه ایران" در اتاق ایران، مقرر گردید تا مجمع عمومی موسسین انجمن مزبور در ساعت 15 روز سه شنبه مورخ 16/09/1400 در محل سالن طبقه اول ساختمان جدید اتاق بازرگانی ایران به نشانی: تهران، خیابان طالقانی، نبش خیابان شهید موسوی(فرصت)، پلاک 175 با رعایت تشریفات قانونی برگزار شود.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، به اطلاع می رساند بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار با هدف ارائه آخرین دستاوردهای محققان پژوهشگران و فناوران از یک سو و دریافت نیازهای پژوهشی و فناوری از سوی دیگر با حضور دانشگاه‌ها و مراکز علمی پژوهشی، مراکز رشد، پارک‌های علم و فناوری و سایر سازمانهای مربوطه در راستای تجاری سازی فناوری و تسهیل عرضه و تقاضای نوآوری و ارتقای اقتدار ملی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان و بر اساس اعلام اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق به اطلاع می رساند با هدف ایجاد ارتباط مستقیم بین تولیدکنندگان ایران و تجار عراق و بازاریابی صادراتی محصولات ایرانی و یافتن نماینده فروش در عراق "موسسه تسهیلگران تجارت فکر فردا" با حمایت و نظارت اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق در نظر دارند دومین نشست تجاری B2B ایران و عراق را با اعزام یک هیئت تجاری از کشورمان به اربیل عراق با حضور حدود ۵۰ شرکت تولیدی و بازرگانی ایران و 100 تاجر تراز اول اقلیم کردستان عراق در تاریخ‌های ۲۹ و ۳۰ دی ماه ۱۴۰۰ در اربیل برگزار نمایند.
به استحضار می رساند پرسشنامه واحدهاي صنعتی، معدنی و خدماتی سبز سال 1399-1400 به همراه دستورالعمل و پرسشنامه هاي مربوطه به صورت فایل الکترونیکی، از تاریخ 22/08/1400 در پرتال سازمان حفاظت محیط زیست به آدرس https://iranemp.ir قابل دسترس می باشد. متقاضیان می توانند پس از مطالعه راهنما، حداکثر تا تاریخ 1400/09/30 نسبت تکمیل پرسشنامه مربوطه اقدام نمایند.
 حسب اطلاع واصله از اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق و با عنایت به تصویب تقویم برگزاری مجمع عمومی آن اتاق، به اطلاع اعضای علاقه‌مند به مشارکت در مجمع مذکور می‌رساند که جهت برخورداری از حق کاندیداتوری و اعطای رای، حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ نسبت به ثبت درخواست عضویت یا تمدید عضویت اقدام فرمایند.

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…