دهمین نمایشگاه تخصصی ماشین ها و ادوات کشاورزی، سیستم های نوین آبیاری و گلخانه ها همزمان با دهمین نمایشگاه تخصصی دام و طیور، شیلات و آبزیان، سم و کود، بذر و نهاده ها در استان زنجان از تاریخ 04 لغایت 07 آبانماه بارعایت پروتکلهای بهداشتی، توسط شرکت محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان زنجان ( کاسپین ) و با حمایت استانداری زنجان، سازمان جهاد کشاورزی، صمت، بانک کشاورزی، پارک علم و فناوری، اتاق بازرگانی، شرکت شهرک های کشاورزی، شرکت خدمات حمایتی کشاورزی و اداره کل دام پزشکی و شرکت شهرک های صنعتی و تشکل های بخش خصوصی برگزار می شود.


به اطلاع می رساند، برگزاری نمایشگاه تخصصی کشاورزی در راستای نقشه راه تجاری و اقتصادی است و باتوجه به اینکه جهش اقتصادی و اشتغالزایی هدفمند مهمترین اولویت توسعه استان زنجان محسوب می شود، برگزاری نمایشگاه تخصصی کشاورزی می بایستی بتواند با دعوت از فعالان تجاری، تولیدکنندگان به نام کشوری و ارایه آخرین دستاوردهای دانش بنیان، مسیر دستیابی به اهداف اعلام شده را تحقق بخشیده و هموار نماید.


امروز نقش تولیدکنندگان و ارایه دهندگان خدمات و تجهیزات وابسته به حوزه کشاورزی به عنوان یک اولویت اساسی مطرح است، چرا که می توان با برگزاری نمایشگاه های تخصصی در این حوزه و دعوت از تمامی فعالان، تولیدکنندگان، ارایه دهندگان سیستم ها و فناوری نوین کشاورزی،برنامه ریزی جدی برای تحقق اشتغالزایی و تولید هدفمند محصولات کشاورزی را در دستور کار قرارداد.
باتوجه به تصمیمات اتخاذشده در این نمایشگاه، شبکه نیازمندی های مشارکت کنندگان شناسایی و برنامه ریزی جدی برای پاسخگویی به عرضه و تقاضا و همچنین برگزاری نشست های تجاری، سمینارهای تخصصی کاربردی و همچنین توسعه فعالیت های دانش بنیان و استارتاپ ها در دستور کار قرار گرفته است.


تولیدکنندگان و شرکت های علاقمند جهت ثبت نام و مشارکت در دهمین نمایشگاه تخصصی ماشین ها و ادوات کشاورزی، سیستم های نوین آبیاری و گلخانه ها همزمان با دهمین نمایشگاه تخصصی دام و طیور، شیلات و آبزیان، سم و کود، بذر و نهاده ها در استان زنجان از تاریخ 04 لغایت 07 آبانماه که توسط شرکت محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان زنجان ( کاسپین ) برگزار می شود با شماره های 09193430603 ، 09035217934 ، 09154823212 ، 02433414001 تماس حاصل فرمایند.

آخرین ویرایش در دوشنبه, 21 تیر 1400 10:21

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…