اخبار اتاق

اخبار اتاق

برنامه ریزی اعزام و حضور هیات های تجاری با کشورهای هدف همکاری اقتصادی تجاری در سال جاری
موانع ورود و سرمایه‌گذاری بخش‌خصوصی برطرف شود اعضاء هیات رئیسه اتاق ایران با ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری دیدار کردند و درباره مسائل کلان اقتصادی ایران به گفت‌وگو پرداختند.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، در ادامه برنامه‌های آموزشی اتاق زنجان در بخش‌های مختلف سمینار آموزشی یک روزه و رایگان " مدیریت روابط عمومی ، تبلیغات نوین و جایگاه آن در فرآیند بازاریابی"با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل سالن همایش های اتاق بازرگانی برگزار شد. در این دوره آموزشی که با حضور مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های اجرایی و همچنین علاقه مندان به مباحث روابط عمومی و تبلیغات حضور داشتند، مهمترین مباحث روز مرتبط با روابط عمومی نوین در ایران و دنیا ، تبلیغات و تفاوت آن با روابط عمومی و دیگر مباحث برای شرکت‌کنندگان تدریس شد. این دوره آموزشی در سر فصل های مختلف طی 5 ساعت برگزار شد و تدریس دوره نیز بر عهده دکتر مازیار قاسم زاده بود که مباحثی از جمله روابط عمومی در دنیای کنونی، استفاده از ابزارهای دیجیتال و روابط عمومی دیجیتال، تولید محتوا بر…
زنجان - ایرنا - رییس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان گفت: روش پرداخت یارانه در سیستم ارز ۴۲۰۰ تومانی درست نبود در واقع دولت یارانه را به وارد کننده می داد تا کالا وارد کند با این هدف که در داخل کشور ارزان به دست مردم برسد، اما شواهد و تجارب گذشته خلاف این را نشان می دهد.
 رتبه استان زنجان بدون تغییر نسبت به فصل گذشته خود پائیز
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، نخستین جلسه مجمع عادی سالیانه انجمن تولیدکنندگان محصولات مسی استان زنجان با حضور اعضا در محل اتاق زنجان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، در ادامه برنامه‌های اتاق بازرگانی زنجان جهت ارائه خدمات و بهبود کیفیت خدمات به فعالان محترم اقتصادی استان، دفتر خدمات بازرگانی در محل اتاق بازرگانی زنجان آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، در ادامه برنامه‌های آموزشی اتاق زنجان در بخش‌های مختلف، دوره آموزشی آیین نگارش و مکاتبات اداری با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل سالن جلسات شهید شهریاری اتاق بازرگانی زنجان همزمان به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، دوره آموزشی آشنایی با قوانین مالیات های مستقیم در محل اتاق بازرگانی زنجان با حضور عموم علاقمندان و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…