پیگیری بسته مشکلات و راهکارهای اقتصادی اتاق بازرگانی زنجان در نهاد ریاست جمهوری

ارجاع بسته به وزرای کابینه سیزدهم جهت پیگیری و دستور لازم

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، در پی سفر آیت الله رئیسی رئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران به استان زنجان در جلسه ای که با حضور نخبگان و تاثیر گذاران استان در بخش های مختلف برگزار شد، علی یگانه فرد رئیس اتاق بازرگانی زنجان ضمن بیان مطالبات راهکارها و پیشنهادات توسعه استان زنجان در بخش‌های مختلف اقتصادی، بسته ای از مسائل و مشکلات مرتبط به همراه پیشنهادات و راهکارهای هر دستگاه را به صورت حضوری تقدیم رئیس جمهوری کرد.

در پی این اقدام، غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهور طی نامه‌ای به وزرای کابینه بسته راهکارها و پیشنهادات اتاق بازرگانی زنجان در خصوص مسائل و مشکلات مرتبط با هر دستگاه را که در اتاق بازرگانی زنجان در بخش های مختلف به صورت تخصصی احصا، دسته بندی و ارائه راهکار کرده است را جهت پیگیری و اقدام لازم و بررسی به وزاری کابینه دولت سیزدهم ارجاع داده است.

این بسته به وزرای صنعت معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، نیرو، وزیر نفت، وزیر امور خارجه، وزیر امور اقتصاد و دارایی، وزیر راه و شهرسازی، وزیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ارجاع داده شده است.

همچنین این بسته پبشنهادت اتاق بازرگانی زنجان به معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور، رئیس کل بانک مرکزی ایران و سرپرست سازمان تامین اجتماعی نیز جهت پیگیری و بررسی و اقدام لازم ارجاع داده شده است.

شایان ذکر است اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان موارد و مشکلات را در 10 بخش به صورت مجرا با کار کارشناسی تخصصی احصا و دسته بندی و همراه با راهکارها در هر بخش به رئیس جمهور محترم در سفر 27 آبان ماه به استان زنجان تقدیم کرد.

انتهای پیام/الف.میم

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…