حضور دو تیم فناور مرکز شتاب دهنده اتاق بازرگانی زنجان در فستیوال صنعت سلامت

استقبال از تولیدات این دو تیم فناور در فستیوال صنعت سلامت

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، فستیوال صنعت سلامت در محل سالن اجتماعات دانشگاه علوم پزشکی با حضور شرکت های فناور در این حوزه و حضور دو تیم فناور مرکز شتاب دهنده اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد.

دو تیم فناور مرکز شتاب دهنده اتاق بازرگانی زنجان در نخستین رویداد بهم رسانی نوآوری ها و چالش های کسب و کار، محصولات نوآورانه خود را ضمن ارائه به شرکت کنندگان به نمایش نیز گذاشتند.

در این فستیوال تیم "مدرن آزمای پیشرو صنعت زنگان" طرح خود پیرامون طراحی و تولید تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته ای همچون سانتریفیوژ رو میزی با الکتروموتور نواورانه ملی کاملا پیشرفته را ارائه کردند که این طرح عدم نیازمندی به واردات این نوع الکتروموتور را در دل خود جای داده است. همچنین این شرکت در طرح خود از دستگاه استریل لوپ و تردمیل آکواریومی بدون نیاز به برق نیز رونمایی کردند.

تیم "فناور پاکان الکل دارو" نیز که از دیگر شرکت های کننده های این رویداد و مستقر در مرکز شتاب دهنده اتاق بازرگانی زنجان است، از تولید نخستین محصول کِرم های پاک کننده دست صنعتی بدون نیاز به آب رو نمایی کرد.

پس از پایان این فستیوال نیز نشست B2B با حضور علاقه مندان و شرکت های حاضر در فستیوال برگزار شد که رایزنی های مثبتی در پی داشت و از محصولات دو تیم مرکز شتاب دهنده اتاق بازرگانی زنجان نیز استقبال خوبی به عمل آمد.
انتهای پیام/الف.میم

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…