چاپ کردن این صفحه
رئیس اتاق بازرگانی زنجان خبر داد

گام عملیاتی اتاق بازرگانی زنجان در تحقق شعار سال با فعالیت گسترده تر کمیته احیای واحدهای تعطیل

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، علی یگانه فرد ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تدوین و جمع بندی برنامه‌های اتاق راستای تحقق شعار سال، اظهار کرد: این برنامه ها با نظرخواهی و جمع بندی پیشنهادات فعالان بخش خصوصی و برنامه ریزی اتاق زنجان به مسئولان ذیربط ارائه شده است.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان با اشاره به اینکه راه‌اندازی کمیته احیای واحدهای تعطیل و راکد یکی از برنامه‌ها و اقدامات اتاق زنجان طی سال گذشته بود، ابراز کرد: در راستای تحقق شعار سال و پشتیبانی از واحدهای تولیدی استان زنجان این کمیته با رویکرد تولید، مانع زدایی ها و پشتیبانی ها به صورت گسترده تری در سال جدید فعالیت‌های خود را پیگیری می کند.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته کمیته احیا واحدهای تولیدی تعطیل و راکد استان زنجان در بخش های مختلفی فعالیت خود را پیگیری نمود، ابراز کرد: این کمیته با احصای آمار واحد های تعطیل و نیمه تعطیل استان زنجان و برگزاری جلسات اختصاصی با این واحدها در سال گذشته چندین جلسه برگزار و پیشنهادات کارشناسی ارائه و رایزنی با دستگاه های ذیربط برای بازگرداندن این واحدها به چرخه تولید صورت داده است.

یگانه فرد فرد با بیان اینکه بیشترین مشکلات و موانع واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل استان طی سال گذشته با بررسی هایی که از سوی اتاق بازرگانی زنجان صورت گرفت، مربوط به مشکلات بانکی، مالیاتی و تامین اجتماعی، مواد اولیه و غیره بوده است، گفت: در همین راستا چندین جلسه کارشناسی و جلسات اصلی کمیته احیا برگزار، صاحبان واحد‌های تولیدی در اتاق حضور یافته و با برگزاری جلسات ویژه برای آنها به صورت جداگانه مشکلات واحدها بررسی و برای رفع آنها و به چرخه بازگرداندن واحدها پیشنهادات و رایزنی‌ها با مراجع و دستگاه‌های ذیربط از سوی اتاق صورت گرفت.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه در سال جاری این کمیته به صورت گسترده و پویاتر فعالیت‌های خود را پیگیری خواهد کرد تا در عمل به منویات مقام معظم رهبری گام‌های موثر و عملیاتی برداشته باشد، تصریح کرد: به همین منظور واحدهایی که دچار مشکل شده، میتوانند از طریق اتاق بازرگانی زنجان به صورت کتبی مکاتبه کرده و یا با تماس با اتاق و ارتباط با بخش ویژه کمیته احیا واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل مشکلات خود را طرح نموده تا اتاق نسبت به پیگیری آن اقدام کند.
انتهای پیام/ الف.میم

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…