در راستای گسترش روابط تجاری؛

سفیر ارمنستان به زنجان سفر می کند

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، سفیر ارمنستان در راستای گسترس روابط تجاری فی ما بین به استان زنجان سفر می کند.
"آرتاشس تومانیان" سفیر جمهوری ارمنستان در ایران، در سفری یک روزه اواخر تیرماه ۱۴۰۰ برای بازدید و دیدار با فعالان اقتصادی استان، از زنجان بازدید خواهد کرد.
در این سفر برنامه های مختلفی از جمله نشست با فعالان اقتصادی و بخش خصوصی استان زنجان با هدف گسترش روابط تجاری با قفقاز و ناحیه اوراسیا و ... برنامه ریزی شده است.
این سفر ذیل نقشه راه تجارت خارجی استان زنجان و با هدف گسترش روابط تجاری دو طرف صورت می گیرد که افزایش سطح مبادلات تجاری، اعزام و پذیرش هیات های تجاری از دو طرف، بازدید از ظرفیت های اقتصادی استان زنجان و کشور ارمنستان و زمینه های مشترک همکاری دو طرف و ... از اهداف و محورهای آن است.
شایان ذکر است، طی برنامه ریزی های انجام شده به زودی یک هیات تجاری اقتصادی از استان زنجان نیز به همت اتاق بازرگانی زنجان به کشور ارمنستان سفر خواهد کرد.

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…