چاپ کردن این صفحه
قطعی برق، چالش ها و مشکلات واحدهای صنعتی در سه شنبه های کلاب هاوسی اتاق بازرگانی زنجان بحث و تبادل نظر شد

 

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، چهارمین جلسه سه شنبه های کلاب هاوسی اتاق بازرگانی زنجان 15 تیرماه با محوریت موضوع قطعی برق، چالش ها و مشکلات واحدهای صنعتی به همت اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد.

در این برنامه که به صورت هفتگی و راس ساعت 20 سه شنبه ها برگزار می شود، چالش های ناشی از قطعی و کمبود برق در واحدهای صنعتی مورد بحث قرار گرفت که در آن کارشناسان و مسولان و همچنین فعالان اقتصادی استان دیدگاه ها و نظرات خود را به اشتراک گذاشتند.

در این جلسه از سه شنبه های کلاب هاوسی اتاق بازرگانی زنجان به موضوع قطعی برق، چالش ها و مشکلات واحدهای صنعتی پرداخته شد که از جمله مباحث مطروحه می توان به موضوعاتی چون تجربه موفق سایر استان های کشور در همکاری با متولیان امر جهت عبور از این بحران و کمترین آسیب به واحدهای صنعتی، میزان کمبود برق در استان زنجان و میزان مصرف برق واحدهای صنعتی، دلایل کمبود برق در کشور و ...  و همچنین پیشنهادات فعالان اقتصادی جهت عبور از این مشکل در استان اشاره کرد.

شایان ذکر است، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان در راستای توانمندسازی تجار و علاقه مندان و همچنین عملیاتی کردن نقشه راه تجارت خارجی، بررسی چالش ها و مشکلات روز واحدهای تولیدی و تجار و بازرگانان و ...  برنامه سه شنبه های کلاب هاوسی را در دستور کار قرار داده است که بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته هر سه شنبه راس ساعت 20 در بستر این نرم افزار برگزار میشود.

انتهای پیام/الف.میم

 

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 16 تیر 1400 09:10
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…