در نشست مجازی مشترک اتاق بازرگانی زنجان و اتاق بازرگانی مازندران با مدیر صندوق توسعه صادرات واردات روسیه بررسی شد؛

افزایش سهم صادرات محصولات تولیدی استان زنجان به روسیه


به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، نشست مجازی مشترک اتاق بازرگانی زنجان و اتاق بازرگانی مازندران با خانم ینگه یورینفا مدیر صندوق توسعه صادرات واردات روسیه با حضور فعالان اقتصادی طرفین برگزار شد.

در این نشست که در راستای افزایش سهم صادرات غیرنفتی استان زنجان و همکاری های تجاری و اقتصادی با طرف مقابل به صورت وبینار برگزار شد، ظرفیت های مورد تفاهم دو طرف در صادرات و واردات مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد تا این همکاری ها درآینده در سطح مطلوبی مورد اهتمام دو طرف قرار گیرد.

فعالان اقتصادی استان زنجان در این نشست در زمینه سنگ های ساختمانی ، سیم و کابل ، گچ و صنایع غذایی و ... با طرف روس بحث و تبادل نظر کردند و مقرر شد تا همکاری هایی در زمینه های فوق صورت گیرد.

همچنین مقرر شد تا جلسات به صورت وبینار در زمینه های مورد نظر دو طرف همچون پارک های علم و فناوری نیز در آینده ادامه پیدا کند.

گفتنی است؛ اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان در راستای عملیاتی کردن نقشه راه تجارت خارجی استان طی ماه های گذشته همکاری از طریق برگزاری جلسات به صورت وبیناری( با توجه به شرایط کرونایی) با کشورهای هدف نقشه راه را در دستور کار خود قرار داده است.

انتهای پیام/الف.میم

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…