رئیس اتاق بازرگانی زنجان خبر داد

تجهیز مرکز واکسیناسیون از سوی اتاق بازرگانی زنجان در راستای مبارزه با ویروس کووید 19

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، اتاق بازرگانی زنجان در ادامه برنامه ها و رسالت های اجتماعی خود قدم دیگری در راستای مبارزه با ویروس منحوس کرونا برداشت.
علی یگانه فرد رئیس اتاق بازرگانی زنجان با اعلام این خبر، افزود: در راستای رسالت های اجتماعی اتاق و عملیاتی کردن برنامه ها، یک مرکز واکسیناسیون عمومی از سوی اتاق زنجان طی هفته های گذشته تجهیز و طی روزهای آینده با رسیدن واکسن کار خود را آغاز می کند.
رئیس اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه اتاق همواره در خط مقدم مبارزه با این ویروس حضور داشته و تجهیز مرکز واکسیناسیون نیز در ادامه عمل به رسالت های اجتماعی اتاق صورت گرفته است، ابراز کرد: امید داریم تا با آغاز به کار این مرکز و واکسینه شدن هرچه سریعتر مردم، گام های عملیاتی در مبارزه با این ویروس تسریع شود و بخش خصوصی استان نیز در کنار مسولان در ریشه کن کردن این بیماری نقش خود را ایفا خواهد کرد.
وی با بیان اینکه اتاق بازرگانی زنجان همواره در رسالت ها و وظایف اجتماعی خود برنامه های جدی داشته و سعی کرده تا به بهترین نحو ممکن بازوی عملیاتی در مبارزه با این ویروس در استان باشد، تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس منحوس کووید 19 در ایران و استان زنجان، این اتاق دست به کار شده و با اقدامات مختلفی از توزیع ضدعفونی تا تجهیز مرکز واکسیناسیون در مبارزه با این ویروس گام برداشته و تلاش داشته تا به هر عنوانی از بار مشکلات شیوع این ویروس در جامعه کاسته شود.
یگانه فرد توزیع ضدعفونی کننده به صورت رایگان، ایجاد ایستگاه های سلامت، توزیع برشورهای آموزشی، توزیع ماسک در چند مرحله، کمک های مومنانه، مشارکت در طرح غربالگری و پیشگیری از شیوع ویروس و ... را از جمله اقدامات انجام گرفته از اسفندماه 98 عنوان کرد و گفت: در حمایت از فعالان بخش خصوصی و واحدهای تولیدی نیز اتاق بازرگانی زنجان پیشنهادات مختلفی از جمله امهال تسهیلات بانکی با توجه به شیوع ویروس و آسیب های وارده به فعالان اقتصادی و ... را پیشنهاد کرد که با استقبال مسولان مواجه شد و عملیاتی شد.
انتهای پیام/الف.میم

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…