سمینار آموزشی "بازاریابی دیجیتال" در محل اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، دوره آموزشی بازاریابی دیجیتال عصر روز پنجشنبه 17 تیرماه 1400 در ادامه برنامه های آموزشی اتاق در محل سالن همایش های اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد.

این دوره آموزشی که به صورت سمینار و با رعایت پروتکل های بهداشتی و طرح فاصله گذاری اجتماعی ستاد ملی کرونا برگزار شد، در راستای برنامه های آموزشی اتاق در توانمندسازی تجار و بازرگانان و فعالان اقتصادی استان صورت گرفت.

این سمینار آموزشی به صورت رایگان برای علاقه مندان با تدریس جناب آقای جاوید مقدم در سالن همایش های اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد.

تجربه های موفق در فروش دیجیتال در دنیا، اصول بازاریابی در فضای دیجیتال، مشتری مداری، فروش های متنوع، تبلیغات خلاقانه در فروش، استفاده از رسانه ها و شبکه‌های اجتماعی در تبلیغات و معرفی محصول و ... از جمله مباحثی بود که در این سمینار آموزشی تدریس شد.

شایان ذکر است ، سمینارها و وبینارهای آموزشی اتاق بازرگانی زنجان در طول سال همواره به صورت رایگان برای مخاطبان برگزار شده است و همچنان تا پایان سال نیز ادامه دارد.

همچنین گفتنی است، واحد آموزشی و پژوهش اتاق بازرگانی زنجان طی سال گذشته به عنوان اتاق برتر کشور در مبحث آموزش در بین اتاق های سراسر ایران انتخاب شده است.

علاقه مندان به آموزش های اقتصادی و بازرگانی همواره می توانند با مراجعه به سایت آموزش اتاق بازرگانی زنجان به آدرس https://edu.zccima.ir/ از عناوین دوره های آموزشی تا پایان سال اطلاع پیدا کرده و با ثبت نام در آن به صورت رایگان از مباحث مطروحه در دوره های آموزشی بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/الف.میم

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 17 تیر 1400 19:57

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…