وبینار "آشنایی با قوانین کار" در محل اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، وبینار آموزشی "آشنایی با قوانین کار" در ادامه برنامه های آموزشی اتاق به همت  اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد.

این دوره آموزشی که به صورت وبینار برگزار شد، در راستای برنامه های آموزشی اتاق در توانمندسازی تجار و بازرگانان و فعالان اقتصادی استان صورت گرفت.

این سمینار آموزشی به صورت رایگان برای علاقه مندان با تدریس جناب آقای مجید نجارزاده در بستر وب برگزار شد.

ارکان رابطه کار، قرارداد کارجویان، رابطه کار، حقوق و تعهدات طرفین در رابطه کاری، پایان رابطه کار، دادرسی کار و ... از جمله مباحث این وبینار آموزشی بود.

شایان ذکر است ، سمینارها و وبینارهای آموزشی اتاق بازرگانی زنجان در طول سال همواره به صورت رایگان برای مخاطبان برگزار شده است و همچنان تا پایان سال نیز ادامه دارد.

علاقه مندان به آموزش های اقتصادی و بازرگانی همواره می توانند با مراجعه به سایت آموزش اتاق بازرگانی زنجان به آدرس https://edu.zccima.ir/ از عناوین دوره های آموزشی تا پایان سال اطلاع پیدا کرده و با ثبت نام در آن به صورت رایگان از مباحث مطروحه در دوره های آموزشی بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/الف.میم

 

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…